Hlavní navigace

Asus: Tři řady All-in-One PC pro Windows 8

10. 11. 2012
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Asus představuje tři řady počítačů typu All-in-One, určené zejména pro domácí multimediální zábavu. Modely ET2701 (27“), ET2300 (23“) i ET2220 (21,5“) jsou díky dotykovému ovládání optimalizovány pro použití v operačním systému Windows 8.
  • Výrobce: Asus
  • Distributoři ČR: AT Computers, eD system Czech, SWS
  • Distributoři SR: Agem Computers, eD system Slovakia
  • Více informací: www.asus.cz

Novinky nabídnou displej s LED podsvícením, rozlišením Full HD a vybrané modely také multidotykové ovládání. O dostatečný multimediální výkon se starají procesory Intel Core 3. generace, paměť až 6 GB RAM a grafické karty NvidiaA. Zvuk zajišťuje technologie Asus SonicMaster, u vybraných modelů se objeví ve výbavě externí subwoofer, který zajistí kvalitní basy.

All-in-One PC ET2701

Počítač využívá panel VA s podsvícením LED a rozlišením 1920×1080 Full HD, který v horizontální i vertikální rovině zajišťuje pozorovací úhel 178°. Nabízí dokonalenou verzi zvukové technologie SonicMaster s procesorem s vyladěným digitálním signálem. Počítač obsahuje technologii DTS Surround Sensation UltraPC zajišťující trojrozměrný zvuk. Tento model se dodává s externím subwooferem s rezonanční komorou o objemu 580 cm3 určenou pro audiosignály s nízkou frekvencí vylepšující basy.

Model ET2701 nabízí funkce, které usnadňují prohlížení webu, procházení knihoven s filmy a hudbou nebo úpravu fotografií. Zařízení disponuje dvěma porty USB 3.0 a vstupním portem HDMI, se kterým se může proměnit na 27” displej pro herní konzole. Díky kompatibilitě s uchycením VESA lze počítač připevnit také na zeď.

All-in-One PC ET2300

Model ET2300 využívá procesory 3. generace Intel Core i3 a integrované grafické jádro Intel HD 2500. Počítač je vybaven technologií WiDi pro bezdrátové sdílení audia, videa a fotografií s rodinou a přáteli prostřednictvím streamování na HTDV. Dva konektory Intel Thunderbolt a čtyři konektory USB 3.0 zajišťují velmi rychlý přenos dat. Pomocí vstupu HDMI pak ET2300 proměníte v HD displej pro herní konzole nebo Blu-ray přehrávače.

Zvláštností počítače Asus ET2300 jsou panty, které umožňují otevřít displej počítače vodorovně s deskou stolu. Díky tomu lze dotykově ovládat aplikace pro systém Windows 8 na desetibodové multidotykové obrazovce s úhlopříčkou 23”. Další předností je IPS displej nabízející široké pozorovací úhly 178°.

Asus ET2300 je první All-in-One PC využívající reproduktorové pole a interní subwoofer. Zvuk vylepšuje technologie SonicMaster, a zapojíte-li také externí subwoofer, basy se zhutní o celou oktávu.

All-in-One PC ET2220

Model ET2220 je vybaven bezrámovým 21,5” Full HD displejem s podsvícením LED, který lze naklonit od 16° do 45°. Jeho design podtrhuje stříbrný stojánek, využitelný také jako rukojeť při přenášení počítače.

Zařízení pohání procesor Intel Core i3 3. generace a nabízí čtyři porty USB 3.0 sloužící k rychlému přenosu souborů. Díky kompatibilitě s rozhraním HDMI lze počítač ET2220 přeměnit na 21,5” displej pro přehrávače disků Blu-ray a herní konzole. I tento model je kompatibilní s uchycením VESA.

Počítač ET2220 je opět vybaven zvukovou technologií SonicMaster, která přináší bezztrátový zvuk. Takto vylepšený zvuk zní ze dvou vestavěných 5W stereo reproduktorů.

MIF22

Zásluhou kapacitní 10bodové dotykové obrazovce mohou uživatelé počítač přesně ovládat dotykem prstů. Aplikace optimalizované pro dotykové ovládání v systému Windows 8 mohou používat prostřednictvím gest přiblížení, přetažení, posouvání a otáčení.

Doporučené koncové ceny: ET2701INKI za 31 990 Kč s DPH, model ET2300IUTI za 25 990 Kč s DPH a model ET2220IUTI za 19 490 Kč s DPH.

Čtěte dále

IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní