Hlavní navigace

Dell Hybrid Cloud System pro Microsoft pomůže firmám s migrací do cloudu

17. 11. 2015
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: © bloomua - Fotolia.com
Nové řešení vyvinuté ve spolupráci se společností Microsoft je určeno pro nové zákazníky, kteří si pohrávají s myšlenkou přechodu do cloudu. Hybridní řešení v sobě spojuje infrastrukturu od Dellu se softwarem od Microsoftu. Společně s ním Dell uvedl dvě další novinky.

Společnost Dell rozšiří své cloudové portfolio o hybridní řešení Dell Hybrid Cloud System pro Microsoft (HCSM), které bylo vyvinuto spolupráci se společností Microsoft. Nový systém se má stát cestou pro zákazníky, kteří chtějí přejít ke cloudu. Je postaven kolem nových standardů Microsoft Cloud Platform System (CPS) a jeho úlohou bude mimo jiné zbořit mýty o složitosti, ceně a kontrole nad hybridním cloudem.

Dell HCSM je podle výrobce zcela prvním integrovaným, modulárním hybridním cloudovým řešením v odvětví. Nový systém nabízí funkce pro zjednodušení, automatické nasazení a údržbu. Má unikátní platební systém snižující rizika investic a neobvyklé hybridní cloudové řízení, kontrolu a automatizaci z Microsoft Azure nebo jiných cloudových prostředích.

Dell HCSM zákazníkům nabídne:

  • Privátní cloud se stabilním přístupem k veřejnému cloudu Azure implementovaný za méně než tři hodiny a s minimálními výpadky. Sjednocený systém aktualizací je plně automatizovaný a chytře rozdělený podle dění v okolí.

  • Vybudování a nastavení scénářů pro pracovní vytížení, flexibilní nasazení podnikových služeb a řízení modelů z několika cloudových prostředí prostřednictvím jedné konzole. To vše pomocí neobvyklé integrace s Dell Cloud Manager (DCM).

  • Jednotný, zjednodušený privátní cloud s veřejnou správou a kontrolou spotřeby přes Windows Azura Pack (WAP), Azure a ostatní cloudové služby.

Dell Hybrid Cloud System pro Microsoft odpovídá zásadám standardů CPS a kombinuje optimalizovanou modulární infrastrukturu Dellu s přednastaveným softwarem Microsoft CPS, zahrnujícím osvědčené služby Azure pro zálohování, obnovu místa a provozní přehledy. Doplňkové služby od Dellu zahrnují ProSupport a Managed Cloud Services.

Další cloudové novinky od Dellu

  • Nový Dell administrátor pro Office 365 umožňuje bezpečnou a efektivní kontrolu nad Office 365, SharePoint a OneDrive pro firmy prostřednictvím konsolidované, intuitivní konzole, která pomáhá správcům IT s lepší správou, podáváním hlášení a využitím stávajících platforem spolupráce s cílem zlepšit návratnost investic. IT správci mohou rozšířit svou správu nasazení i v prostorách u zákazníka na jeho vlastních zařízeních.

  • Nový Dell Foglight pro virtualizaci 8.3 poskytuje organizacím schopnost řídit výkon z virtuálních a fyzických vrstev serverů a optimalizovat je pro zvýšení výkonu soukromých cloudových prostředí se servery Dell, a to vše z jediného řídícího místa. Nová integrace Dell OpenManage Essentials s patentovanými analytickými nástroji ve Foglight pro virtualizaci umožňuje zákazníkům v reálném čase hledat vizuální spojení virtuálních pracovních úloh v serverovém prostředí. Stejně tak dovoluje hledat v historických přehledech, které mohou pomoci odhalit problémy s výkonem dříve, než by mohly mít dopad na podnikání.

Dostupnost

MIF22

Nový Dell Hybrid Cloud System pro Microsoft bude v České republice k dispozici v prvním kvartále roku 2016.

Zdroj: Dell

Čtěte dále

Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce