Hlavní navigace

DNS získala Radware pro ČR i SR

12. 7. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Firma DNS, největší český distributor s přidanou hodnotou, podepsala distribuční smlouvu se společností Radware. Jaké produkty nakoupíte a jaké služby distributor nabízí?

Logo Radware nyní budete vídat častěji, distribuci značky získala DNS.DNS se stala autorizovaným distributorem Radware pro Českou republiku a Slovensko. V rámci regionu DNS nabízí technologie pro datová centra z portfolia Radwaru. Konkrétně jde o hardwarové přepínače, které kombinují řadu technologií – load balancing, web, application switching a bandwidth management. Doposud byl jediným distributorem značky v obou zemích Vums Datacom.

Spojení s technologiemi Radware je dalším logickým krokem v rámci naší dlouhodobé snahy nabídnout našim obchodním partnerům a jejich zákazníkům ta opravdu nejlepší řešení z oblasti síťových řešení. Produkty Radware jsou v porovnání konkurencí (např. Cisco nebo F5) technicky naprosto rovnocenné, přitom ale výrazně ekonomicky výhodnější díky menším celkovým nákladům na vlastnictví“, uvedl v tiskovém oznámení  Petr Poláček, generální ředitel DNS.

Podle našeho názoru je pro nás DNS nejvhodnějším partnerem, zpřístupňujícím naše technologie a řešení dalším českým a slovenským zákazníkům. Ti získají nejen snazší přístup k našim produktům, ale především kvalitní obchodní a technickou podporu,“ připojil svůj komentář Michal Antoniak, regional sales manager ze společnosti Radware.

Alternativní sítě, vyšší marže

DNS nabídne jako distributor s přidanou hodnotou (VAD) partnerům celou řadu služeb. Jejich rozsah bude stejný jako u ostatních značek v portfoliu distributora.

Půjde o komplexní podporu v rámci vyhledávání, přípravy a realizace IT projektů, a to včetně technických konzultací, školení, finanční a marketingové podpory,“ upřesnil pro ChannelWorld Jan Žáček, marketingový manažer DNS.

Zařazení Radwaru  do nabídky souvisí s novou strategií distributora, který se po loňské ztrátě autorizované distribuce Cisca intenzivně zaměřil na alternativní řešení infrastruktury pro datová centra. Patří k nim mimo jiné nedávno oznámené distribuce značek Juniper a Ruckus Wireless. Kromě podpory v oblasti služeb tak nyní láká partnery i na konkurenční produkty dominantním technologiím a zajímavé marže.

Produktovou manažerkou značky je Pavlína Müllerová, její kontakty najdete v profilu DNS ve vyhledávači distributorů (nejprve se přihlaste). Více informací o produktech najdete na webové prezentaci Radware. Zamířit můžete také přímo na stránky DNS.

Zdroj: ChannelWorld, DNS, Radware

Čtěte dále

Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
Novinky od MMD: Zaměřeno na vášnivé hráče