Hlavní navigace

Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Výsledky Awards a budoucnost distribuce

30. 9. 2021
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
V novém čísle ChannelWorldu přinášíme podrobné výsledky ankety ChannelWorld Awards 2020 včetně srovnání s předchozím ročníkem. Kromě toto jsme se podívali například na budoucnost distribuce nebo na trendy v oblasti infrastruktury.

obálka ChW 4/2021Vážení čtenáři,

rok se s rokem sešel a já jsem měl opět tu čest předat naše ocenění ChannelWorld Awards pro nejlepší distributory a výrobce na českém a slovenském trhu. A když říkám „naše“, tak tím nemyslím pouze nás v redakci, ale především vás. Více než osm stovek (!) z vás si letos udělalo čas a dalo vysvědčení svým dodavatelům za nesmírně náročný rok 2020. Velmi si toho vážím.

To, jak Awards dopadly, kolik kdo dostal bodů a jak to vypadalo na předávání, zjistíte uvnitř čísla. Zde mi dovolte zmínit pouze to, že jste v dotazníku opět měli možnost ohodnotit výkon nás samotných a že jste nás opět dojali – v hodnocení kvality obsahu webu i printu jsme od vás dostali bezmála 4,2 bodu z pěti možných. I toho si nesmírně vážím a mám radost, že jste s naší prací spokojení.

Kromě výsledků ChannelWorld Awards vám v tomto čísle přinášíme například rozhovory s předními českými broadline distributory, ve kterých se dozvíte, jaká je situace s nedostatkem zboží a jaké jsou jejich plány pro blízkou budoucnost. Dále mohu vřele doporučit Kulatý stůl, kde jsme se s výrobci infrastruktury zaměřili na širokou paletu aktuálních trendů, které hýbou světem IT.

A pokud strpíte ještě jedno krátké pochlubení, Forrester Research na počátku září vydal seznam Top 59 Global IT Channel Media Outlets, kam kromě globálních gigantů našeho oboru médií zařadil i náš skromný titul, jediný z ČR a jeden ze čtyř z celého regionu CEE. Je to pro nás velká čest a samozřejmě také závazek. Uděláme vše pro to, abychom v tomto přehledu zůstali i napřesrok.

Milí čtenáři, příjemný začátek podzimu vám přeje

Matěj Čuchna, šéfredaktor


Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás nové číslo? Navštivte naši on-line trafiku a po vybrání titulu ChannelWorld si pohodlně zakupte libovolné číslo přímo od svého stolu. Časopis je také k dispozici v elektronické verzi zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter Channel News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na channelworld@iinfo.cz.

Zdroj: ChannelWorld

Čtěte dále

IdeaSense spojuje síly s O2, společně v ČR inovují 5G sítě
IdeaSense spojuje síly s O2, společně v ČR inovují 5G sítě
Speciál: Jak si správně naplánovat reakci na kyberútoky
Speciál: Jak si správně naplánovat reakci na kyberútoky
Check Point: Vlna facebookových podvodů míří i na české uživatele
Check Point: Vlna facebookových podvodů míří i na české uživatele
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
Obrazem: Rapový nářez na IT Music Jam 2022
Obrazem: Rapový nářez na IT Music Jam 2022
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám