Hlavní navigace

EMC spouští nové partnerské programy a osvědčení pro cloud

25. 5. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: © frenta - Fotolia.com
Nové iniciativy společnosti EMC pro prodejní kanály mají partnerům umožit prosadit se na rostoucím trhu cloudových řešení.

EMC spouští nové partnerské programy a certifikace pro cloudSpolečnost EMC Corporation oznámila na konferenci EMC World nové iniciativy a produkty, které channel partnerům mají pomoci urychlit cestu svých zákazníků ke cloud computingu.

Joe Tucci, předseda správní rady a vedoucí pracovníci pro prodej a distribuční kanály představili tyto nové programy a technologie více než 3 000 partnerům tento týden na globálním setkání partnerů na konferenci EMC World in Las Vegas.

Nové označení v rámci programu Velocity Solution Provider Program oceňuje dovednosti na pokročilé úrovni. Získání osvědčení poukazuje podle EMC na vysoce hodnotné dovednosti v předprodejní a prodejní oblasti a při poskytování služeb.

Osvědčení Cloud Builder Practice umožňuje partnerům navrhovat, budovat a spravovat cloudovou infrastrukturu založenou na technologiích společnosti EMC.

Osvědčení Cloud Provider Practice pak poskytuje partnerům v programu Velocity Solution Provider pokročilé dovednosti, které jim umožňují navrhovat, vyvíjet a pod svou vlastní značkou provozovat cloudová řešení IT jako službu s využitím technologií EMC.

Výhody programu

Partneři po dosažení těchto osvědčení získávají potvrzení odbornosti prostřednictvím certifikace ve školicím programu pro cloud: EMC Proven Professional Cloud Architect. Certifikovaným partnerům se  přístupňují nová cloudová řešení a služby (např. Storage-as-a-Service, Backup-as-a-Service, Rapid Launch, Cloud Advisory, Field Enablement a Remote Monitoring).

Dále se mohou zapojit do on-line komunity EMC Cloud Builder VSpecialist a využít podpory marketingu prostřednictvím publikace v katalogu služeb a programů generování poptávky.

Osvědčení Cloud Builder Practice bude k dispozici počínaje 3. čtvrtletím roku 2012 a osvědčení Cloud Provider Practice bude k dispozici od 4. čtvrtletí roku 2012.

Služby pod vlastní značkou

Nový model poskytování služeb EMC Cooperative Services partnerům nabízí příležitost doplnit své dovednosti a rozšířit své portfolio služeb. Je k dispozici prodejcům s podporou služeb, kteří se účastní programu Velocity Solution Provider a získali specializaci Velocity.

Jde o režim poskytování služeb, v rámci něhož divize EMC Global Services poskytuje partnerům části služeb, které mohou začlenit do větších celků nabízených zákazníkům s použitím ověřených metodologií, osvědčených postupů a analytických nástrojů EMC.

Partneři se svým zákazníkem uzavírají dohodu o poskytování služeb a mohou se rozhodnout nabízet celkovou službu pod svou vlastní značkou.

MIF22

Služby EMC Cooperative Services budou  k dispozici do konce druhého čtvrtletí finančního roku společnosti EMC. Další služby EMC Cooperative Services pro virtuální infrastrukturu budou k dispozici v druhé polovině roku 2012.

Zdroj: EMC

Čtěte dále

IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages
Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages