Hlavní navigace

Evolve: mobilní telefon GX440 Easy

25. 3. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor:
Evolve GX440 Easy je mobilní telefon, který může používat opravdu každý. Díky zdarma dodávané stolní nabíječce navíc telefon kdykoliv snadno naleznete a máte jistotu, že bude, vždy když ho potřebujete, nabitý.
  • Výrobce: Evolve
  • Distributoři ČR: Abacus Computer
  • Více informací: www.evolve.cz

U Evolve GX440 Easy jsou velká tlačítka a velký, dobře čitelný, displej samozřejmostí. Místo zbytečných funkcí, jako například přehrávání MP3, které využije málokterý senior, jsme si položili otázku, v čem spočívá skutečná jednoduchost pro zákazníka. Odpověď je překvapivě jednoduchá. Starší člověk potřebuje mít telefon neustále na očích a neustále nabitý. Potřebuje nejlépe takový telefon, ke kterému si nemusí číst návod. Proto se Evolve GX440 Easy dodává se stojánkovou nabíječkou, aby měl senior mobilní telefon po ruce tehdy, kdy jej bude potřebovat, a nemusel jej hledat vybitý a založený někde mezi knihami a časopisy. Starší člověk mívá averzi k technice a čtení složitých manuálů. Obvykle se nemá sílu učit novým věcem. I na to je jednoduchá odpověď. Toto vše za něj mohou i na dálku udělat jeho příbuzní pomocí vzdálené správy telefonu.

Evolve přináší další ze svých unikátních technologií, kterými se již v minulosti proslavilo (např. iConnect, VirtualChannel, web2go, atd.). Novinkou je funkce SMS RemoteTrack (Vzdálená správa prostřednictvím SMS), která umožňuje na dálku, třeba z druhého konce světa, nastavit životně důležité parametry telefonu, ať už změnit nouzové SOS číslo pro přivolání pomoci, nebo nastavení alarmu/připomínky (např. typu „Návštěva u lékaře v 8:00“), a to prostřednictvím již zmíněných řídících SMS zpráv. Váš rodič nebo Vaše dítě se již nemusí o nic starat a studovat návody, telefon je jim k dispozici tak, aby jej maximálně využili i bez uživatelských znalostí.

1) SOS čísla: 5 čísel

2) SOS informace: telefon bude vytáčet jedno z 5 čísel uložených v "Oblíbené" dokud  se mu nepovede dovolat se na jedno z těchto čísel

3) SOS režim: automatické přepnutí reproduktoru na hlasitý odposlech

MIF22

Vedle unikátních funkcí zjednodušujících obsluhu telefonu popsaných výše nabízí Evolve GX440 Easy i další užitečné pomocníky, jako například výkonnou vestavěnou LED svítilnu použitelnou i při vypnutém telefonu, možnost nastavit si až pět čísel do skupiny oblíbených, která je přístupná jediným tlačítkem pod displejem. K použití nouzových funkcí slouží velké tlačítko SOS na zadní straně telefonu. Nabíjení je možné buď mobilním AC/DC adaptérem, nebo praktickou stolní stojánkovou nabíječkou, díky které je na mobil neustále vidět a je neustále udržován v nabitém stavu.

Doporučená koncová cena: 1 430 Kč s DPH.

Čtěte dále

Zákaznickému servisy Alzy vypomáhá umělá inteligence Alzee
Zákaznickému servisy Alzy vypomáhá umělá inteligence Alzee
Již za necelý měsíc vypukne konference o kyberbezpečnosti
Již za necelý měsíc vypukne konference o kyberbezpečnosti
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Check Point: České organizace ohrožuje zlodějský malware
Check Point: České organizace ohrožuje zlodějský malware
Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022
SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022