Hlavní navigace

Fotoreportáž: Joyce RoadShow 2012

19. 3. 2012
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

 Autor:
Dne 14. 3. 2012 jsme se zastavili v Choceradech u Prahy na jedné ze čtyř zastávek roadshow specializovaného distributora, společnosti Joyce. Co partnery ve světě síťových prvků a VoIP čekalo?

Roadshow Joyce, výhradního distributora značky Well, odstartovala marketingová vedoucí Jana Netíková, která seznámila partnery s programem a celým týmem společnosti (najdete i na www.joyce.cz/kontakty).

Výhledově se podle Jany Netíkové bude Joyce orientovat na inovace a užitky pro uživatele, podporu partnerské spolupráce v podobě školení, demo produktů a podpoře na zakázkách.

V oblast marketingu můžete počítat s informační podporou na obou webech, referencemi, pravidelnými PR i inzertními kampaněmi cílenými na koncové zákazníky, přítomností na veletrzích a recenzemi produktů v médiích.

Aktuální promo akce

  • Demo zápůjčky Well na prodejny za 50 % ceny (závazek vystavení na prodejně na 6 měsíců)
  • Zápůjčky až deseti produktů Well na 21 dní s 20% zvýhodněním.
  • Manažerský telefon Well SIP-T32G zdarma při nákupu setu s telefonem SIPT38G a poskytnutí manažerského reportu (do 26. 3.)
  • Akční ceny nákupů Well ePBX ústředen
  • Množstevní bonusy pro provizní partnery
  • Kvízy o ceny

Provizní prodej telekomunikačních služeb a cross-sell

Proviznímu prodeji služeb Telefónica O2 a T-Mobile se věnoval Petr Jarošík. Dealer v rámci spolupráce nabízí koncovým zákazníkům služby operátorů a zadává objednávky služeb, se kterými je distributor schopný pomoci. Za zprostředkování získává partner provizi podle ceníku Joyce. Zřízení služby, fakturaci klientovi a komunikaci pak zajišťují operátoři. Nabízet můžete fixní (DSL, hlasovou přípojku, televizi, IP telefonii) a mobilní (internet, volání) služby.

Nabídku služeb operátorů lze propojit s produkty Well, např. Wi-Fi router či Wi-Fi telefon. Joyce připravuje také možnost zálohy, kdy se při výpadku pevného připojení automaticky konektivita nahradí přes 3G modem. Další variantou je např. prodej powerline adaptérů pro přivedení internetu k televizoru.

Koncová zařízení Well a jejich využití

Miluše Fabiánková, retail obchodnice, představila partnerům celé retailové portfolio značky Well, do kterého spadají Wi-Fi produkty, ADSL, powerline adaptéry, IP brány, IP telefony. Vysvětlila také prodejní argumenty a připomenula aktuální promo akce.

Zajímavým řešením jsou Wi-Fi IP telefony, které oproti DECT nejsou limitovány další základnou a díky roamingu fungují v rámci budovy kdekoliv, kde je pokrytí signálem dané sítě.

Z referencí přidala Miluše Fabiánková společnosti Telefónica, T-Mobile , T-systems, GTS, T-Com, 2N Telekomunikace, Vipohone  a České radiokomunikace.

Prodej IP ústředen

O tom, jak jednoduše prodávat řešení s IP ústřednami Well mluvil obchodník Petr Dospiva. Důvodem proč nasazovat tyto ústředny má být široké portfolio, které uspokojí téměř každého zákazníka. Zároveň Joyce díky referencím ví, co zákazníci potřebují, a dokáže tak poradit, nastavit zařízení a být subdodavatelem nebo hlavním dodavatelem řešení.

Při nákupu ústředny ePBX-100A-128 získáváte nyní při každém dalším nákupu (1. - 4.) větší procentuální slevu (6 - 15 %). Na bránu mPBX-100 měl Petr Dospiva připravenou případovou studii, která ukazovala řešení s existujícími analogovými telefony. Díky výsledné úspoře zákazní dosáhl návratnosti investice cca 9 měsíců.

V závěru prezentace pozval partnery na technická školení, která se uskuteční 18. 4., 27. 6. a 17. 10. Cena školení činí 2 500 Kč bez DPH. Obchodní školení Joyce chystá na 17. 10.

Partneři si na akci mohli ve speciální vitríně prohlídnout jednotlivá řešení WellVelká řešení s IP ústřednami Well představil Michal Kališ, který partnery seznámil s hlavními přínosy a možnostmi využití. Připraven měl i modelové příklady a případové studie s výpočtem návratnosti investice do VoIP řešení, která se pohybovala od 1,4 do 10,5 měsíce. Možnosti fotovoltaiky a její přínosy partnerům dále v odpoledním bloku dále přiblížil Marek Švik.

Partneři si na akci mohli ve speciální vitríně prohlídnout jednotlivá řešení Well, a to i v akci. Kuriozitou byla „síň slávy“ s historickými produkty Well za posledních patnáct let. Reselleři si mohli vyzkoušet i prezentaci na dálku a měli možnost si nechat zpracovat konkrétní nabídku na VoIP řešení i na fotovoltaiku na místě.

Cloud23

O tom, že jsou produkty Well kouzelné, se mohli partneři přesvědčit na vlastní oči. Vy alespoň část uvidíte v galerii níže.

Produkty Well nakoupíte také u českých distributorů 100Mega Distribution, AT Computers a T.S. Bohemia. Na Slovensku je mají v nabídce také Agem Computers a eD system Slovakia.

Zdroj: ChannelWorld

Čtěte dále

IDC: Globální trh AR/VR headsetů se propadl, čeká se na novou generaci
IDC: Globální trh AR/VR headsetů se propadl, čeká se na novou generaci
Qualcomm otáčí kormidlo směrem k inteligentnímu edge computingu
Qualcomm otáčí kormidlo směrem k inteligentnímu edge computingu
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
SWS získala certifikaci Ethisphere za implementaci protikorupční politiky
SWS získala certifikaci Ethisphere za implementaci protikorupční politiky
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu