Hlavní navigace

Gigabyte představuje základní desky G1-Killer

14. 6. 2013
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Společnost Gigabyte představuje základní desky G1-Killer s podporou nejnovějších procesorů Intel Core 4. generace.

Technologie Gigabyte Amp-Up Audio je řada funkcí a technologií, které odlišují základní desky Gigabyte G1-Killer od ostatních. Součástí Amp-Up Audio je samostatný audio procesor od společnosti Creative, komplexní audio software, operační zesilovač OP Amp, ochrana proti šumu, zesilovač pro sluchátka zapojená do předního panelu a pozlacené komponenty.

Základní desky Gigabyte G1-Killer přichází se socketem OP-Amp, který umožňuje nadšencům vyměnit na desce operační zesilovač (OP Amp) za jiný, který lze dokoupit. 

Součástí příslušenství základních desek Gigabyte G1-Killer je sada, která obsahuje dvojici speciálních operačních zesilovačů a kleště pro jejich výměnu. Další zesilovače lze zakoupit samostatně.

Základní desky Gigabyte G1-Killer série 8 jsou vybaveny samostatným zvukovým procesorem Sound Core3D od společnosti Creative. Jde o vícejádrový zvukový a hlasový procesor s hardwarovým zpracováním zvuku a zvukovými technologiemi.

Zvukový procesor Creative Sound Core3D využívá programového balíčku SoundBlaster. Jde o platformu se zvukovými technologiemi, mezi které patří SBX Pro Studio, Scout Mode, EAX Advanced HD 5.0, Creative ALchemy, VoiceFX a funkce SBX Surround pro zpracování prostorového zvuku.

Základní desky Gigabyte G1-Killer série 8 používají každý zvukový kanál bipolární kondenzátory Nichicon řady MUSE ES a MW. 

Základní desky Gigabyte 8 jsou vybaveny sluchátkovým zesilovačem. Zvukový výstup se podle výrobce může pochlubit také širokým frekvenčním pásmem, nízkou hladinou šumu, vysokou rychlostí přeběhu a nízkým zkreslením.

Základní desky Gigabyte G1-Killer jsou osazeny pozlacenými audio,
HDMI a DisplayPort konektory. Zvukový procesor Creative Sound Core3D je také chráněn pozlaceným krytem, který eliminuje elektrostatické rušení.

MIF22

Základní desky Gigabyte 8 zvyšují ochranu systému vůči elektrostatickému výboji (ESD) přes porty USB i LAN. Oba jsou běžnými zdroji ESD poruch. Každý port je vybaven speciálním ochranným filtrem, který odolá silným elektrostatickým výbojům a zajišťuje ochranu vašeho počítače i proti běžnému elektrickému přepětí v síti i proti přímému úderu blesku.

Nové rozhraní Gigabyte UEFI DualBIOS umožňuje měnit parametry pro přetaktování a nastavit výkon v reálném čase. Nový režim "Dashboard" přináší kompletní přístup ke všem údajům týkajících se základní desky.

Přepracovaný a aktualizovaný nástroj Gigabyte EasyTune nabízí rozhraní, které umožňuje uživatelům vyladit nastavení systému, změnit takty a napětí procesoru i pamětí, a to přímo v prostředí Windows. Program poskytne i komplexní systémové informace bez nutnosti instalace dalšího softwaru.

U základních desek Gigabyte 8 byla zrevidována a aktualizována funkce Gigabyte On/Off Charge. Ta nyní nabízí podporou nabíjení širokého spektra zařízení, kam patří tablety a chytré telefony systémem Android i iOS. Uživatelé mohou využít nabíjení mobilních zařízení přes USB porty i v případě, že je počítač vypnutý.

Zdroj: Gigabyte

Čtěte dále

Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce