Hlavní navigace

HP: Počítače Sleekbook, Compaq Pro a ProBook s AMD a Windows 8

20. 10. 2012
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor:
HP představuje řady osobních počítačů určené pro domácnosti i firemní uživatele. Notebooky i stolní stanice jsou optimalizovány pro operační systém Microsoft Windows 8.
  • Výrobce: HP
  • Distributoři ČR: AT Computers, eD system Czech, SWS, Tech Data Distribution
  • Distributoři SR: Asbis SK, AT Computers SK, eD system Slovakia,Tech Data Distribution SK
  • Více informací: www.hp.cz

Společnost HP rozšiřuje své portfolio o jeden nový stolní počítač a jeden notebook pro firemní uživatele. Oba tyto přístroje jsou osazeny procesorem AMD. Nové APU série A od AMD nabízí ve srovnání s předchozí řadou procesorů zejména výrazně vyšší grafický výkon, širší možnosti správy a přijatelné celkové pořizovací náklady.

HP Pavilion Sleekbook 15 se nabízí ve variantách s HD displejem o velikosti 15,6“ a s pamětí až 1 TB pro ukládání filmů, hudby a fotografií. Vyjímatelná baterie vystačí až na šest hodin provozu, přičemž uživatel může být připojen k mobilním zařízením a periferiím přes HDMI, USB 3.0 a USB 2.0. Model HP Pavilion Sleekbook 15 je rovněž vybaven numerickou klávesnicí.

HP Pavilion Sleekbook 15 je vybaven webkamerou HP TrueVision HD, zvukem Dolby Advanced Audio a volitelně i diskrétní grafikou Nvidia. Výbava zahrnuje i inovované technologie od HP, například HP CoolSense, která omezuje přehřívání, a HP ProtectSmart pro vyšší ochranu diskové jednotky. Aplikace HP Connected Photo uživatelům dává přístup ke všem uloženým fotografiím jednoduše přes jedno rozhraní.

Stolní počítačová sestava HP Compaq Pro 6305 nabízí vysoký výkon pro malé i velké firmy s životními cykly dlouhými až 15 měsíců. Vylepšená architektura x86 zajišťuje rychlost a výkon potřebné pro práci. Nové procesory AMD A10, A8, A6 a A4 dávají modelu HP Compaq Pro 6305 až o 21 procent vyšší výkon ve srovnání s předchozími generacemi a vylepšenou grafiku. Pomocí technologie AMD Turbo Core 3.0 se výkon počítače automaticky navyšuje v době, kdy přístroj musí zvládat více aplikací najednou.

U modelu 6305 je navíc díky aplikaci AMD Accelerated File Converter zajištěna plynulejší práce s internetem, webcasty a videem. Model HP Compaq Pro 6305 také díky funkci HP Client Security pomáhá chránit firemní data na všech úrovních a pomocí řešení HP Client Management je zjednodušeno nasazení a údržba celého systému.

Notebook HP ProBook 4545s je vybaven procesorem série A od AMD a technologií Vision Pro. Diskrétní grafika AMD Dynamic Switchable Graphics umožňuje počítači, aby se automaticky přepnul do úsporného režimu v okamžiku, kdy zpracovává běžné a nenáročné aplikace. K notebookům ProBook s-series si zákazníci mohou zvolit také AMD Radeon Dual Graphics s vyšším výkonem při renderování.

Doporučené koncové ceny:

HP Pavilion Sleekbook 15 od 12 290 Kč včetně DPH.
HP Compaq Pro 6305 od 13 125 Kč včetně DPH.
HP ProBook 4545s od 12 290 Kč včetně DPH.

Čtěte dále

SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022
SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WEDO, zvýšilo tržby
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WEDO, zvýšilo tržby
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů