Hlavní navigace

HP: Scanjet Enterprise 7000n a Scanjet Enterprise 9000

11. 11. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Efektivní skenování dokumentů od velikosti vizitek po formát A3 nabízejí nové modely skenerů od HP. Obě zařízení disponují technologií HP Precision Feed , díky které je manipulace s dokumenty efektivní a jednoduchá.

Autorizovaní distributoři pro ČR: AT Computers, eD system Czech, Tech Data Distribution
Autorizovaní distributoři pro SR: Asbis SK, eD system Slovakia, AT Computer SK, Tech Data Distribution

HP Scanjet Enterprise 7000n

Pracovní stanice HP Scanjet Enterprise 7000n zlepší a zjednoduší pracovní postupy s dokumenty. Obsahuje totiž rozsáhlé bezpečnostní funkce, pomocí kterých je možné rychle a bezpečně převádět různé důvěrné papírové dokumenty, jako například žádosti o úvěr, faktury a další záznamy, do elektronických postupů. Přehledný ovládací panel Quick Set provází uživatele celým procesem skenování. Prohlížení dokumentů ulehčí funkce zobrazování, panoramatického přehledu a detailní přibližování.  Finalizování dokumentů nabízí přeřazování stran, přidávání a mazání stran nebo jejich otáčení.

Skener HP Scanjet Enterprise 7000n umožňuje zpracovávat originály různých velikostí a gramáží díky manipulaci s různými stohy. Údaje je možné snímat z vizitek, průkazů a embosovaných kreditných karet. Poskytuje vysoce kvalitní výstupy v rozlišení 600 x 600 dpi. Práci zrychlí skenování přímo do služby SharePoint, e-mailu, programů Microsoft Word, Microsoft Excel, webových složek anebo FTP serverů. Výkon zvýší i okamžité naběhnutí lampy skeneru. Jednoduchý úkon také zabezpečí sloučení dvou stran do jednoho obrázku se spojením dokumentů.

Rychlost skenování černobíle a ve stupních šedi dosahuje 40 str./min. a 80 obr./min., při barevném skenování až 35 str./min a 70 obr./min. Práci či manipulaci s papírem ulehčuje oboustranný automatický podavač na 50 listů. Doporučená kapacita tohoto zařízení je až 2000 stran. Zpracování formulářů, záznamů a aplikací tak bude efektivní a jednoduché. Se skenerem HP Scanjet Enterprise 7000n pracovníci získají nejen vysoce kvalitní oboustranné skenování dokumentů, ale i výhody technologie HP Precision Feed včetně ultrazvukové detekce dvojitého podávání.

Pokročilé bezpečnostní funkce´
HP Scanjet Enterprise 7000n obsahuje zabudovaný slot HIP (hardware integration packet), díky kterému mohou uživatelé jednoduše připojit bezpečnostní zařízení na bázi magnetických karet nebo jiného druhu ověření přístupu. Tok dokumentů je zabezpečený díky ověřování pomocí PIN kódu (1000 uživatelů) nebo prostřednictvím skenování do šifrovaného PDF.

HP Scanjet Enterprise 9000
Tento skener je určený pro IT manažery a oddělení správy dokumentů, které vyžadují masivní skenování dokumentů. HP Scanjet Enterprise 9000 přitom skenuje dokumenty od velikosti vizitky až po formát A3.

Rychlost skenování dosahuje díky okamžitému zahřátí skenovací lampy 60 str./min. a 120 obr./min. v rozlišení až 300 dpi. Rychlost práce zvyšuje i oboustranné skenovaní s automatickým podavačem na 150[ stran a pracovním cyklem až 5000 stránek denně.

Se skenerem HP Scanjet Enterprise 9000 je možné skenovat současně různé dokumenty, včetně pomíchaných stohů, knižního papíru, plastových ID karet
a dokonce i pasového papíru či medicínského papíru s výsledky testů. Uživatelé mohou také skenovat současně různé dávky a rozdělit je do jednotlivých souborů pomocí čárových kódů, prázdných stran nebo číslování stran.

Plná flexibilita
Podle svých potřeb mohou uživatelé HP Scanjet Enterprise 7000n a HP Scanjet Enterprise 9000 zvýšit kvalitu obrázků se softwarem Kofax VRS® Pro. Zároveň je možné snížit velikost souborů odfiltrováním barev pozadí s vynecháním více barev.

Monitorování zařízení
Software HP Web Jetadmin umožňuje monitorování skenerů HP Scanjet Enterprise 7000n a HP Scanjet Enterprise 9000, stejně tak i dalších periferních zařízení. Vedoucí pracovníci tak budou mít přehled o stavu zařízení nebo jeho chybách.

Doporučená koncová cena Scanjet Enterprise 7000n je 68 646 Kč bez DPH a u Scanjet Enterprise 9000 jde o 77 227 Kč bez DPH

Čtěte dále

Seyfor: Dva ze tří zaměstnanců v ČR občas válčí s firemními programy
Seyfor: Dva ze tří zaměstnanců v ČR občas válčí s firemními programy
Ostravské komunikace „jedou“ na HPE SimpliVity
Ostravské komunikace „jedou“ na HPE SimpliVity
Co dělat, když Windows Server už nestačí
Co dělat, když Windows Server už nestačí
IDC: Rozšířená a virtuální realita do roku 2026 skokově porostou
IDC: Rozšířená a virtuální realita do roku 2026 skokově porostou
Jaroslav Hrdinka je technickým ředitelem společnosti ČMIS
Jaroslav Hrdinka je technickým ředitelem společnosti ČMIS
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Služby a bezpečná data
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Služby a bezpečná data