Hlavní navigace

Kerio: nová verze MailServeru 6.7

21. 5. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Nejnovější verze přináší Global Address List, komplexní zabezpečení pošty a podporu pro linuxové distribuce Ubuntu a Debian.

Autorizovaní distributoři ČR: AT Computers, SWS, Tech Data Distribution
Autorizovaní distributoři SR: AgemSoft, Asbis SK, AT Computers, eD System Slovakia, SWS Distribution SK

Společnost Kerio Technologies s.r.o., přední poskytovatel světově uznávaných softwarových řešení pro komunikaci a síťovou bezpečnost, dnes vydala novou verzi Kerio MailServeru 6.7. S novým globálním adresářem (Global Address List - GAL), vylepšeným zabezpečením proti spamu a podpoře linuxových distribucí Debian a Ubuntu je Kerio MailServer 6.7 zase o krok dál v poskytování bezpečnosti a snadné správy malým a středně velkým podnikům, které hledají efektivní nástroje pro týmovou spolupráci.

Kerio Global Address List (GAL) poskytuje snadný způsob jak vyhledávat a přistupovat kontaktní informace kolegů v rámci firmy prostřednictvím klientů, jako je například Microsoft Outlook. Větším společnostem Kerio GAL výrazně zefektivní každodenní práce. Kerio Global Address List je synchronizován s Microsoft Active Directory, Apple Open Directory a lokální databází uživatelů Kerio MailServeru.

Další z nových vlastností Kerio MailServeru 6.7 je také vylepšený antispam. Antispamový modul, nyní optimalizovaný pro víceprocesorové systémy, využívá paralelního zpracování emailů pro zvýšení propustnosti filtrování. Vícenásobná ochrana proti nevyžádané poště nyní zahrnuje metodu automatického učení bayesiánského filtru, která zásadně zrychluje tvorbu bayesiánské heuristické databáze, díky níž je antispam v Kerio MailServeru ještě efektivnější.

Kerio reaguje na preference uživatelů linuxových distribucí, a tak ke stávajícím Red Hat Enterprise Linux, SuSE Linux a CentOS přidalo podporu pro Debian 5.0 a Ubuntu 8.04 LTS.

Nový migrační nástroj Kerio IMAP Migration Tool umožňuje velmi snadno přesunout veškeré e-mailové zprávy z jakéhokoliv e-mailového serveru podporujícího protokol IMAP na Kerio MailServer. Kerio IMAP Migration Tool běží na Windows, Mac OS X či Linuxu a přenáší domény, účty, složky a e-mailové zprávy z jakéhokoliv lokálního nebo hostovaného IMAP serveru na Kerio MailServer.

Již dlouhou dobu se Kerio MailServer soustředí na podporu mobilního e-mailu. Nová verze nyní podporuje nejnovějšího klienta RoadSync 4.0 od společnosti DataViz a poskytuje tak lepší prožitek z mobilního e-mailu na více než 100 oblíbených zařízeních včetně telefonů Nokia, Sony Ericsson, Palm, Motorola, LG a Samsung.

Kerio MailServer je dostupný pro platformy Windows, Mac OS X, VMware a Linux a plně podporuje Microsoft Outlook, Microsoft Entourage a telefony jako jsou Apple iPhone nebo BlackBerry. Kerio MailServer je komplexním řešením, které poskytuje mobilní e-mail, kalendáře a plánování zdrojů, mnohovrstevný antispam, možnost dvojité antivirové kontroly, filtrování příloh a archivaci. Produkt je lokalizovaný do 16 světových jazyků.

soutez_casestudy

Doporučená koncová cena: 10 480 Kč (základní 10 uživatelská licence Kerio MailServeru 6.7), 12 580 Kč (verze s integrovaným antivirem McAfee)

 

Čtěte dále

Allegro v ČR spouští vlastní výdejní boxy, WE|DO se mění na One by Allegro
Allegro v ČR spouští vlastní výdejní boxy, WE|DO se mění na One by Allegro
Marcel Divín (Epson Europe): Kudy se ubírá firemní tisk?
Marcel Divín (Epson Europe): Kudy se ubírá firemní tisk?
Vychází ročenka TOP 100 ICT společností v České republice
Vychází ročenka TOP 100 ICT společností v České republice
Canalys: Globální trh chytrých telefonů nabírá na dynamice, vyrostl o 12 %
Canalys: Globální trh chytrých telefonů nabírá na dynamice, vyrostl o 12 %
Editorial: Vychází nový ChannelWorld
Editorial: Vychází nový ChannelWorld
Monitory AOC do kanceláře i na doma
Monitory AOC do kanceláře i na doma