Hlavní navigace

Lidé: Avnet posiluje tým v České republice i na Slovensku

7. 1. 2011
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Avnet Technology Solutions, IT distributor s přidanou hodnotou, jmenoval na pozici tým lídra divize Oracle v ČR Jaroslava Schillera. Na Slovensku se stal manažerem divize Cisco Michal Bartók, key account manažerem pro Cisco Patrik Gábor a manažerem divize IBM Martin Horanský. Jaké jsou jejich plány a úkoly?

Jaroslav Schiller, tým lídr divize Oracle ve společnosti AvnetJaroslav Schiller (61) bude na pozici tým lídra nově otevřené divize Oracle společnosti Avnet zodpovědný za komunikaci s partnery a jejich podporu. ChannelWorldu dále sdělil, že se jeho tým bude celkem starat o 250 partnerů, kteří dodávají software nebo hardware Oracle (dříve Sun). Pro partnery chystá v letošním roce řadu školení a možnosti licencování. Do Avnetu přišel z distribuční společnosti DNS, kde měl na starost divizi Oracle softwaru po čtyři roky.

Jaroslav Schiller vystudoval technickou kybernetiku na ČVUT. Pracoval 8 let v IBM na obchodních a manažerských pozicích, po odchodu z IBM Česká republika vedl divizi J.D. Edwards v BSC Praha. Později stanul na pozici ředitele české pobočky německé firmy Gedas a následně řídil divizi Business Solutions v Siemens SBS.

Ve volném čase se Jaroslav Schiller věnuje westernové střelbě a v oblibě má individuální sporty, zejména lyžování.

Michal Bartók, manažer divize Cisco ve společnosti Avnet TS (Slovensko)Michal Bartók (*1969) se stal šéfem divize Cisco v Avnet TS na Slovensku. Vystudoval automatizované systémy řízení na Materiálovotechnologickej fakulte STU a Právnickou fakultu UK v Bratislavě. Tuto kombinaci znalostí využil při komunikaci se zákazníky v době svého působení v oblasti poradenství a obchodního rozvoje. Má zkušenosti z investičního bankovnictví se zaměřením na chemii, strojírenství, energetiku a finanční služby.

Věřím, že díky již vybudovaným vztahům z minulého působení se mi podaří vytvořit nová řešení a obchodní příležitosti ve společnosti Avnet při prodeji a distribuci produktů Cisco, prohlubovat vztahy s klíčovými zákazníky a stejně tak se společností Cisco,“ uvedl v prohlášení Michal Bartók.

Patrik Gábor, key account manažer Cisco ve společnosti Avnet TS (Slovensko)Patrik Gábor (*1975) rozšířil slovenský tým divize Cisco jako key account manažer. Jeho úkolem bude rozvoj existujících a budování nových obchodních vztahů s partnery s hlavním zaměřením na poskytovatele internetových služeb a systémové integrátory.

Dříve Patrik Gábor působil ve společnosti Energotel na podobné pozici, kde se staral o zákazníky právě v segmentu ISP. Předtím pracoval 6 let jako key account manažer ve společnosti Slovak Telekom.

MIF22

Martin Horanský, manažer divize IBM ve společnosti Avnet TS (Slovensko)Martin Horanský (*1967) nastoupil ve slovenském Avnetu na pozici manažera divize IBM. Jeho hlavní úlohou bude upevnění a posílení obchodních vztahů směrem k současným partnerům a pomoc při rozvoji jejich byznysu. Dále se chce zaměřit na budování nových vztahů a poskytování podpory. Martin Horanský si za cíl klade také zkvalitnění služeb a péče o zákazníky, což je podle něj klíč k rozvoji divize IBM na slovenském trhu.

V dřívějších letech působil v energetice jako člen představenstva v Martinskej teplárenskej a následně jako ředitel obchodně-výrobních energetických společností Enigen, Bicorn a Enersen.

Zdroj: Avnet Technology Solutions, ChannelWorld

Čtěte dále

Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Padá vám databáze? Tohle jsou nejčastější příčiny
Padá vám databáze? Tohle jsou nejčastější příčiny
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
ManageEngine User Conference 2022 událost napěchovaná IT znalostmi.
ManageEngine User Conference 2022 událost napěchovaná IT znalostmi.
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky