Hlavní navigace

Lidé: Tomáš Pogány territory manažerem Epicoru pro ČR a SR

21. 7. 2010
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Epicor Software, dodavatel podnikového softwaru, jmenoval nového manažera pro český a slovenský region. Jaká bude strategie výrobce v partnerském prodeji?

Ve volném čase si Tomáš Pogány rád zajde do divadla, aktivně se věnuje různým sportovním disciplínám a pokud je to možné, cestováním rozšiřuje svůj seznam navšívených zemí. Tomáš Pogány (35) je v nové pozici zodpovědný především za rozvoj vztahů se stávajícími klienty, tvorbu nových obchodních příležitostí, a posílení značky Epicor na tuzemském trhu.

Svoji profesionální kariéru zahájil Tomáš Pogány v roce 1997 ve službách telefonních operátorů Eurotel Bratislava a Aliatel Česká republika, kde zastával různé obchodně-technické pozice. V roce 2002 stál u zrodu slovenské pobočky Aliatelu, jíž byl krátkou dobu i jednatelem.

Později, po odchodu do Kanady, přijal pracovní nabídku od kanadské softwarové společnosti COSS Systems poskytující ERP/MRP řešení pro podniky se zaměřením na výrobu, aby v jejich vývojovém středisku v Torontě vedl oddělení produktového vývoje.

Po čtyřech letech strávených v zahraničí se Pogány vrátil na Slovensko a nastoupil do pobočky americké společnosti Sybase působící převážně v oblasti databázových technologií. Věnoval se zde zejména business developmentu a channel managementu. V roce 2008 byl v rámci Sybase Products Central Europe jmenován na pozici Regional Sales Managera. V této funkci měl na starost rozvoj obchodních příležitostí na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku, České republice, a také v zemích bývalé Jugoslávie.

V nové pozice se chce Tomáš Pogány soustředit především na propagaci ERP řešení Epicor 9.

Epicor hledá partnera na Slovensku

Ačkoliv Epicor na svých webových stránkách prezentuje poměrně propracovaný partnerský program, ofenzivu na nové prodejní či konzultační partnery neplánuje. Primární strategií Epicoru je přímý prodej, který v globálním měřítku představuje až 80 % všech obchodů.

MIF22

S partnery samozřejmě spolupracujeme, avšak oproti tradičním partnerským modelům v ERP oblasti si naši partneři zpravidla mezi sebou nekonkurují a s námi aktivně spolupracují. Až na několik výjimek najdete v našem partnerském ekosystému v každé krajině maximálně jednoho partnera zaměřujícího se na jeden geografický nebo vertikální segment, se kterým má zkušenosti a o kterém má znalosti. V České republice tak kromě přímého zastoupení máme jednoho partnera obchodního a jednoho partnera implementačního, se kterými máme v plánu nadále spolupráci rozvíjet a s ERP řešením Epicor 9 navázat na úspěch ERP iScala, které se v České republice a na Slovensku těší oblibě více než 17 let,“ uvedl pro ChannelWorld Tomáš Pogány.

Příležitost pro nové partnery jsme ale přeci jen objevili. „Na Slovensku momentálně hledáme stejně stabilního partnera, se zkušeností v ERP oblasti a především znalostí segmentů výroby a distribuce,“ potvrdil Tomáš Pogány. V případě zájmu najdete potřebné kontakty na stránkách Epicoru.

Zdro: Epicor, ChannelWorld

Čtěte dále

Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou