Hlavní navigace

Logitech: klávesnice a myš Wireless Desktop MK710

28. 2. 2010
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Logitech uvádí sestavu Wireless Desktop MK710. Souprava myši a klávesnice disponuje bateriemi s výdrží až tři roky.
  • Výrobce: Logitech
  • Distributoři ČR: ABC Data, AT Computers, eD system Czech, Fast ČR
  • Distributoři SR: Agem SK, eD system Slovakia
  • Více informací: www.logitech.cz

Ať už se snažíte zkontrolovat e-mail, aktualizovat svůj status na Facebooku nebo jen něco menšího koupit, každopádně se chcete vyhnout zbytečným komplikacím. Abyste se mohli těšit z ničím nerušeného používání svého notebooku, společnost Logitech dnes představila sestavu Logitech Wireless Desktop MK710 — vůbec první kombinaci klávesnice a myši, která disponuje bateriemi s výdrží až tři roky, a to jak v klávesnici, tak i v myši.  Součástí sady je drobný přijímač Logitech Unifying, ergonomická klávesnice Logitech Incurve keys a myš s hyperrychlým listováním.

Tříletá životnost baterie a přijímač Logitech Unifying jsou zárukou toho, že sestavu Wireless Desktop MK710 můžete použít kdykoli a kdekoli. Bezdrátová technologie Logitech Advanced 2,4 GHz umožňující tříletou životnost baterie přenáší informace mnohem rychleji a účinněji než klasické bezdrátové systémy pracující na frekvenci 27 MHz. Sestava Wireless Desktop MK710 kromě toho minimalizuje dobu, kdy je klávesnice a myš v aktivním módu, i když se právě nepoužívají, čímž se šetří energie a minimalizuje se zpoždění, když opět začnete psát nebo používat myš. (Životnost baterií v klávesnicích Logitech je založena na výpočtu předpokládajícím 2 miliony úhozů za rok v kancelářském prostředí; životnost baterie v myších Logitech se může lišit v závislosti na typu uživatele a pracovním prostředí.)

Drobný přijímač Logitech Unifying byl porvé představen v srpnu 2009 a je tak malý, že může zůstat v notebooku zapojen, i když se právě někam přesouváte. Navíc jediný přijímač lze spárovat až se šesti klávesnicemi a myšmi, které jsou kompatibilní se systémem Logitech Unifying. Díky tomu se uvolní USB porty a usnadní se tak úprava, přenastavení a párování stávající konfigurace bez ohledu na to, kde se právě nacházíte.

Nízkoprofilová klávesnice je vybavená klávesami Logitech Incurve keys a vypolstrovanou opěrkou dlaní. Klávesy Logitech Incurve mají konkávní (promáčklý) tvar, a jsou proto dokonale tvarově přizpůsobeny prstům a zároveň napomáhají při jejich navádění na tu správnou klávesu. Kromě toho měkké zaoblené hrany kláves usnadňují přechod prstů z jedné klávesy na druhou. Vypolstrovaná podložka dlaní poskytuje pohodlné místo pro ruce, když zrovna nepíšete. A navíc palubní deska LCD vás už jen při letmém pohledu informuje o stavu funkcí Caps Lock, Scroll Lock, Num Lock i o životnosti baterie.

Pohodlná laserová myš dává do vaší dlaně kontrolu nad počítačem a zajišťuje plynulý pohyb na nejrůznějších površích. Hyperrychlé rolování vám umožní rychle listovat i dlouhými dokumenty nebo – pokud vám to víc vyhovuje – můžete snadno přejít na přesné rolování pomocí jednotlivých kliknutí, díky němuž se můžete pohybovat v seznamech, prezentacích a knihovnách obrázků. Myš je ergonomicky vytvarována pro pravou ruku, a napomáhá tak její přirozené poloze. Ve snadno dosažitelné poloze jsou umístěna tři nastavitelná tlačítka pro palec, takže se můžete rychle pohybovat mezi jednotlivými webovými stránkami nebo aplikacemi (po stažení příslušného softwaru Logitech).

MIF22

Systém bezdrátového propojení Logitech Advanced 2,4 GHz je stejně spolehlivý jako drátové připojení a navíc nabízí pohodlí a volnost. Rychlý přenos dat, v podstatě nulové zpoždění a žádné výpadky a k tomu 128bitové AES kódování vám poskytnou klid vyplývající z vědomí, že vaše data jsou při přenosu z klávesnice do počítače chráněna.

Doporučená koncová cena: 3 290 Kč s DPH.

Čtěte dále

IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní