Hlavní navigace

Logitech: nové webové kamery

5. 9. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Logitech představuje 6 webových kamer, které jsou mimo jiné připraveny ihned spolupracovat s novým velmi jednoduchým programem Logitech Vid. Vid představuje prosté, intuitivní rozhraní pro video telefonování. Zavolat si můžete už po několika prostých krocích.

Autorizovaní distributoři ČR: ABC Data, AT Computers,  eD system Czech, Fast ČR
Autorizovaní distributoři SR:
Agem SK, eD system Slovakia

Špičkové webkamery: Logitech Webcam Pro 9000, Logitech 2 MP Portable Webcam C905

Webová kamera Logitech Webcam Pro 9000 má Optiku značky Zeiss® s automatickým zaostřováním a umožní vám užít si maximálně ostrého obrazu i při záběrech z velké blízkosti. HD senzor s rozlišením 2 megapixelů přináší plynulé, realistické video o rozlišení až 720p a až 8-megapixelové fotografie (softwarově zdokonalené). Technologie Logitech® RightLightTM 2 se umí inteligentně přizpůsobit tmavému nebo světlému prostředí, takže vždy získáte nejlepší možné záběry, a s pomocí Logitech® Video EffectsTM můžete vaše rozhovory obohatit o osobnější prvek tím, že vyberete ze stovek avatarů, obličejových doplňků a masek, které zvýrazňují váš vzhled a pohyby.

Logitech 2 MP Portable Webcam C905 přináší všechny výhody modelu Webcam Pro 9000 a navíc možnost použití na cestách - jedná se o přenosnou webkameru, s níž můžete uskutečnit video hovor bez ohledu na to, kde jste.,

Webkamery střední třídy: Logitech 2 MP Webcam C600, Logitech 1.3 MP Webcam C500

Model Logitech 2 MP Webcam C600 přináší plynulé video v kvalitě HD a fotografie s rozlišením 8 megapixelů (softwarově zdokonalené) díky 2-megapixelovému senzoru a skleněné čočce. Dokonce můžete přenášet HD video o kvalitě až 720p - což je kvalita televizního přenosu. Vestavěná technologie Logitech RightLight 2 se inteligentně přispůsobuje při náročných světelných podmínkách, abyste dosáhli nejlepšího možného obrazu. Logitech Video Effects vám umožní obohatit vaše rozhovory o další osobní prvek.

Logitech 1.3 MP Webcam C500 nabízí skleněnou čočku a 1.3-megapixelový senzor pro ostřejší záběry a plynulé video. Možnost zachycení 5-megapixelových fotografií vám umožní získat snímky s vysokým rozlišením (softwarově zdokonalené). Technologie Logitech® RightLightTM automaticky přizpůsobuje obraz, takže vypadáte opravdu dobře i při ztlumeném světle.

Základní webové kamery: Logitech 1.3 MP Webcam C300, Logitech Webcam C250, Logitech Webcam C200

Model Logitech 1.3 MP Webcam C300 umožňuje vytvoření až 5-megapixelových fotografií (softwarově zdokonalených). Logitech Webcam C250 má VGA senzor se schopností zachytit fotografie až o rozlišení 1,3 megapixelů (softwarově zdokonalených). Logitech Webcam C200 vám umožní vidět vaše milované v realistických barvách díky VGA senzoru a snímcích s rozlišením až 1,3 megapixelů (softwarově zdokonalených).

Nejnovější webkamery Logitech obsahují zabudovaný mikorofon s technologií Logitech® RightSoundTM pro zřetelné rozhovory bez rušivého hluku v pozadí, a to i když nepoužíváte náhlavní sadu.

Modely Logitech® Webcam Pro 9000, Logitech® 2 MP Webcam C600, Logitech® 1.3 MP C500, Logitech® 1.3 MP C300, Logitech® Webcam C250 a Logitech® Webcam C200 jsou vybaveny speciální sponou, díky níž je můžete bezpečně připevnit k LCD monitorům a notebookům. Webkameru Logitech® 2 MP Portable Webcam C905 lze připevnit k notebooku, nebo ji můžete postavit na poličku či stůl s pomocí přiloženého stojánku. Model 2 MP Portable Webcam C905 navíc přichází s pohodlným cestovním pouzdrem.

Doporučené koncové ceny:

Logitech Webcam Pro 9000 2 990 Kč s DPH, Logitech 2 MP Portable Webcam C905 2 890 Kč s DPH, Logitech 2 MP Webcam C600 2 190 Kč s DPH, Logitech 1.3 MP Webcam C500 1 440 Kč s DPH, Logitech 1.3 MP Webcam C300 1 140 Kč s DPH, Logitech Webcam C250 890 Kč a Logitech Webcam C200 590 Kč.

Čtěte dále

Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů
Již za necelý měsíc vypukne konference o kyberbezpečnosti
Již za necelý měsíc vypukne konference o kyberbezpečnosti
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám