Hlavní navigace

Microsoft s časově omezenou slevou na Exchange a Office

19. 3. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Microsoft nabízí od počátku března slevu až 35 procent při nákupu serverového řešení Microsoft Exchange Standard 2007 a snížení ceny sady kancelářských aplikací Microsoft Office ProfessionalPlus 2007 až o čtvrtinu. Za jakých podmínek dosáhnou partneři na slevu pro své firemní zákazníky a do kdy akce platí?

Cenově zvýhodněná nabídka zahrnuje slevu až 35 procent při nákupu serverového řešení Microsoft Exchange Standard 2007Microsoft se rozhodl podpořit prodeje svých partnerů ve firemním segmentu a nabídl časově omezenou slevu na řešení firemní komunikace a produktivity práce Microsoft Exchange 2007 a Microsoft Office ProfessionalPlus 2007.

V případě Microsoft Exchange platí maximální sleva na licence 35 %, pokud si zákazník koupí Software Assurance za plnou cenu. Při nákupu samostatné licence získá slevu 20 %.

U Microsoft Office ProfessionalPlus 2007 je sleva 20 %. Při zakoupení dalších produktů z rodiny Office (OCS, Project, Visio atd.) se sleva zvyšuje až na 25 %.

Snížení cen platí pro multilicenční program Microsoft Open License až do 30. 6. 2009. Licence jsou dostupné prostřednictvím distributorů eD´System Czech, Tech Data Distribution a SWS.

Na platformě Exchange a Microsoft Office mohou vaši zákazníci založit jednotný systém firemní komunikace, který zvýší produktivitu celé firmy. Mezi největší výhody patří efektivní plánování schůzek, cílené řízení porad, video a audio konference. Systém ochraňuje firmu před nebezpečným spamem a neoprávněným přeposláním citlivých informací ven z firmy. Systém lze navíc dále rozšiřovat a propojit s dodavateli a zákazníky.

Microsoft doporučuje u zákazníků argumentovat výraznými úspory nákladů na cestování a školení a především velkou úsporou neproduktivního času zaměstnanců.

"Kampaň zastřešuje produkty Microsoft Exchange, Office Professional a Office Communications Server. Nazvali jsme ji "Řešení firemní komunikace", abychom zdůraznili, že produkty jsou vzájemně propojené a tvoří ucelené řešení. Řešení je škálovatelné a zákazníci mohou postupně rozšiřovat funkcionalitu při minimálních nárocích na školení uživatelů. Řešení mohou přinést rychlou návratnost v řádu několika měsíců," uvedl pro ChannelWorld Aleš Růžička, manažer divize Information Worker společnosti Microsoft.

"Pro partnery je tento koncept také výhodný, jelikož může postupně u zákazníka budovat řešení a lépe řídit změnu, kterou zavádění nových systémů představuje," doplnil Aleš Růžička.

MIF22

Krátké video o praktických výhodách efektivní firemní komunikace a více doplňujících informací můžete nalézt na stránkách Microsoftu věnovaných tomuto tématu - www.microsoft.cz/exchange.

O možnostech řešení společnosti Microsoft pro firmy se vaši zákazníci mohou přesvědčit nejen u vás, ale také přímo v prostorách Microsoftu, kde na ně čeká SuperKancelář. Více informací o představovaných řešeních a celém projektu SuperKanceláře najdete tady.

Čtěte dále

Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
NÁŠ NOVÝ WEBCAST: Zálohování firemních dat
NÁŠ NOVÝ WEBCAST: Zálohování firemních dat
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky