Hlavní navigace

Nový program Trend Micro: buďte proaktivní, nebo si jděte

7. 10. 2011
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor:
Trend Micro, softwarový výrobce v oblasti zabezpečení z cloudu, ohlásil nový partnerský program, zaměřený na odměňování aktivního přístupu, podporu stávajících a získávání nových zákazníků, vyšší odměny, ale i kontrolu partnerů.

Nový program Trend Micro: buďte proaktivní, nebo si jděteTrend Micro o svém novém partnerském programu prohlašuje, že je štíhlejší, svižnější a lukrativnější.

Výrobce chce partnerům zajistit jednoduchost, pružnost a ziskovost. Nabízí čtyři základní úrovně - bronzovou, stříbrnou, zlatou a platinovou, čímž se v zásadě neliší od jiných partnerských programů.

Trend Micro provedlo průzkum, podle kterého partneři údajně příliš spoléhají na snadný opakovaný prodej a nejsou proaktivní. Novým programem chce stav změnit.

Většina partnerských programů dodavatelů je vnímána jako pouhá restriktivní tabulka slev, takže má velká část prodejního kanálu tendenci využívat místo aktivních strategií strategie reaktivní. Náš program zvyšuje sázky a přináší nové výzvy, ale také odmění naši snahu vycházet vstříc prodejcům i snahu prodejců vycházet vstříc společnosti Trend Micro jako dodavateli,“ uvedl v tiskovém oznámení Anthony O’Mara, viceprezident Trend Micro pro Evropu, Střední východ a Afriku.

Hlavní změny v partnerkém programu:

Registrace zakázek – Trend Micro partnery odmění za uzší spolupráci při rozvoji byznysu.

Specializace – partneři budou moci absolvovat školení a získat certifikace na různé specializace v oblastech zabezpečení cloudů a datových center, Koncové body a mobilita, ochrana dat a SMB (malé a střední podniky).

Slevy předem a rabatové programy pro partnery s nejlepšími výsledky.

Marketingové kampaně na vyžádání – virtuální marketingové prostředí, které bude od partnerů vyžadovat rychlou přípravu, provedení a měření nových marketingových kampaní.

Aktualizovaný partnerský portál s rozšířenou podporou prodeje, marketingu a školení.

Program za hranicemi tradičním antivirů?

Pokud s námi partneři spolupracují na rozvoji ziskového, trvale udržitelného podnikání, získají za to školení, certifikace, specializace, obchodní plánování i marketingové nástroje a také značně konkurenceschopné marže. Nabízíme svým partnerům jediný program v oboru, který jde za hranice tradičních antivirů a zapojí je přímo do rychle rostoucích trhů se zabezpečením cloudu a virtualizací. Tento nový program může tvořit základ úspěšné profitabilní budoucnosti těchto partnerů,“ dodal Anthony O’Mara.

Noví prodejci, kteří mají zájem o zapojení do programu, se mohou obracet na tým pro získávání partnerů Trend Micro na adrese: securityupdate@trendmicro.com. Další informace naleznete také na webu Trend Micro.

MIF22

Nezvykle agresivní partnerský program odměňující aktivní prodejce nedávno představilo také Adobe.

Zdroj: Trend Micro, ChannelWorld

Čtěte dále

Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Webcast: Bezpečnostní katastrofy v roce 2021 …a jak jsme se (ne)poučili
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Jak si usnadnit nákup nábytku on-line
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages
Zažijte revoluci v cloudovém byznysu, zapojte se do distribuce Microsoft ERP Packages
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky