Hlavní navigace

Obrazem: E-Čejkovice aneb první virtuální setkání partnerů SWS

1. 6. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: SWS
Třídenní blok přednášek vendorů prokládaly interaktivní soutěže o hodnotné ceny. Čtvrtečního a pátečního večerní programu se ujali čejkovičtí vinaři, kteří zorganizovali online degustace místních vín.

Společnost SWS v letošním roce vzhledem k okolnostem uspořádala své tradiční setkání partnerů alespoň v online prostoru. Realizační tým SWS spolu s vendory připravil pro stovky registrovaných účastníků bloky prezentací i speciální workshopy.

Přednášky E-Čejkovic, jež se konaly od středy 27. 5. do pátku 29. 5., byly doplněny interaktivními soutěžemi, během kterých měli posluchači příležitost získat hodnotné ceny za správné a rychlé odpovědi během přednášek.

Denní program odstartoval v 8 hodin představením programu, na který v 9 hodin navázal obchodní ředitel SWS Stanislav Skalička, jenž pozdravil všechny zúčastněné. Poté se spustila dopolední série online přednášek.

Nabitý online program

Ve středu 27. 5. představil Samy A. Khaleg z Fujitsu novou generaci CCD, Matúš Vybošťok a Vít Nezkusil z BenQ přišli s přednáškou Marže? Ano, marže!. Následovaly prezentace z Dellu, kde Petr Zajíček přestavil novou generaci firemních počítačů a Martin Joniak z SWS přednášel Dell servery a disková pole.

Ve čtvrtek 28. 5. odstartoval přednáškový blok František Koutník za Philips / AOC a představil monitory Philips pro domácí kancelář a monitory AOC pro dokonalé herní zážitky. Vítězslav Šnorich z Esetu zase prezentoval víceprvkovou ochranu jako řešení současných požadavků na vzdálený přístup.

Miroslav Hrůza z Asusu představil novinky v portfoliu a Jaroslav Král spolu s Michalem Pikusem a Kateřinou Uxovou představili výběr z hroznů – Lenovo Yoga, Think – dodá vám šťávu a novinky a akce ze serverů.

Páteční dopoledne zahájil Lukáš Votrubec novinkami v sortimentu APC, následně se připojil Vít Vyhnálek a ujistil účastníky, že Brother je stále na vaší straně.

O novinky a příležitosti z Microsoftu se podělila Aneta Filipová a Pavel Jarolímek a závěr přednáškového bloku ukončili Tomáš Hubocký a Václav Stach, kteří odprezentovali to nejlepší z nabídky notebooků HP.

Degustace ve virtuálním světě

Jelikož SWS natáčela ve vinařské oblasti a svá tradiční setkání vždy obohacuje o sklenku moravského vína, ve čtvrtek a pátek večer se konaly online degustace pod taktovkou zkušených čejkovických vinařů. Každý registrovaný účastník navíc od distributora obdržel dárkovou degustační sadu.

Děkujeme všem za účast a podporu na online setkání partnerů SWS E-Čejkovice. Věříme, že byla akce přínosem jak pro resellery, tak i pro naše dodavatele. Těšíme se na setkání na podzim, tentokrát už po 40. na Zámku v Čejkovicích,“ okomentoval netradiční setkání Skalička.

Zdroj: SWS

Čtěte dále

iStyle v Praze otevře první prodejnu Apple Premium Partner
iStyle v Praze otevře první prodejnu Apple Premium Partner
Heureka: Obrat e-commerce ve třetím čtvrtletí skončil 5 % pod loňskem
Heureka: Obrat e-commerce ve třetím čtvrtletí skončil 5 % pod loňskem
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Novinky od MMD: Zaměřeno na vášnivé hráče
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
VMware představuje nové možnosti programu VMware Partner Connect
VMware představuje nové možnosti programu VMware Partner Connect