Hlavní navigace

Obrazem: SkyVera day 2013 ukázal nový přístup k datům a mobilitě

22. 3. 2013
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: SkyVera
Pod heslem „New approach to Data and Mobility“ uspořádala distribuční společnost SkyVera konferenci v Aquapalace Hotel Prague.

Dne 21. 3. 2013 přivítala společnost SkyVera své partnery a zákazníky na 3. ročníku konference SkyVera Day, která se konal v Aquapalace Hotel Prague v Čestlicích u Prahy.

Účastníci akce měli možnost se seznámit s hlavními trendy v oblasti síťové bezpečnosti a komunikačních technologií. Jednotlivé prezentace byly proloženy případovými studiemi s konkrétními příklady nasazení těchto technologií v praxi.

Konference se uskutečnila za účasti zástupců světových výrobců značekAruba Networks, Aver, BlueCoat, Extreme Networks, Fortinet, Landesk  a Zscaler.

Úvodní slovo pronesl CEO společnosti SkyVera Petr Janda. Poté se již rozběhla série přednášek. Milan Chromý, SBU manager  AutoCont CZ odhalil TOP 10 bezpečnostních témat pro rok 2013 a dále. Patrick Grillo, director, solutions marketing ve společnosti Fortinet odhalil vize pro rok 2013. Morris Becker, sales director firmy BlueCoat prezentoval možnost zabezpečení uživatele kdekoliv přes Hybrid Web-Security.

Oblasti vývoje bezdrátových LAN sítí do mobilních řešení se věnoval Andy Baldin, VP Sales EMEA ze společnosti LANDesk

Jan Písařík, LANDesk

Po něm pak vystoupil Boris Germashev, regional director Central & Eastern Europe, CIS, Russia, Extreme Networks.           

Po obědě se přednášky rozdělily do dvou sálů. Jan Písařík z LANDesku se ve své prezentaci věnoval „Total User Managementu“. Na něj pak navázal Štěpán Benyovszky ze společnosti Soitron s případovou studií, která přiblížila na LANDesku postavené řešeni ITSM. Jak zabezpečit uživatele prostřednictvím webové bezpečnosti příští generace a správy aplikací od BlueCoat ukázal Jan Václavík ze SkyVery.

Po přestávce na kávu a občerstvení ukázal Zbyněk Lebduška, jak Fortinet přistupuje k ochraně před DDoS útoky. Na jeho prezentaci navázali Miloslav Eis a Martin Dane z AutoCont CZ případovou studií „‘Fortifikovaná‘ virtualizace perimetru“.

SkyVera day 2013: Nový přístup k datům a mobilitě Ve vedlejším sálu představil Zdeněk Tlustý ze SkyVery podnikové technologie Extreme Networks, které mohou využívat i menší organizace. Prezentaci doplnil Libor Šádek z Ness Czech případovou studií.

Pavel Minařík, technický ředitel Invea-Tech účastníkům představil zabezpečení podnikové sítě skrze behaviorální analýzu datového provozu. Prezentace technologie na příkladu animovaného příběhu bezpečnosti ve městě byla příjemným zpestřením.

cyber23

Ladislav Arvai ze společnosti SkyVera vystoupil za Aruba Networks, aby ukázal možnosti bezpečného bezdrátového přístupu.  Teorii opět doplnila případová studie Aruba Networks, kterou přednesl Gabriel Bagita ze společnosti TooNet.

Po skončení prezentací následovalo slosování dotazníků účastníků a tombola o hodnotné ceny.

Zdroj: ChannelWorld, SkyVera

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Ness slaví 30 let na českém trhu
Ness slaví 30 let na českém trhu
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
HPE: IT lídři se obávají o bezpečnost technologických inovací
HPE: IT lídři se obávají o bezpečnost technologických inovací
Tech Data rozšiřuje portfolio o širokou škálu značek serverových komponentů
Tech Data rozšiřuje portfolio o širokou škálu značek serverových komponentů
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu