Hlavní navigace

ONLYOFFICE nabízí nové příležitosti pro partnery

23. 11. 2021
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ONLYOFFIC
Seznamte se s partnerským programem ONLYOFFICE a exkluzivními podmínkami pro nové partnery a integrátory prodávající tuto sadu cloudových kancelářských aplikací.

ONLYOFFICE přináší bezpečnou alternativu k produktům Microsoft a Google. Za posledních 10 let vyrostl do podoby univerzální kancelářské aplikace používané více než sedmi miliony lidí po celém světě. Jeho partneři pomáhají distribuovat, lokalizovat a integrovat řešení ONLYOFFICE a poskytují klientům po celém světě profesionální technickou podporu. Prostřednictvím svého nového partnerského programu nabízí ONLYOFFICE novým partnerům a poskytovatelům IT služeb výhodnější podmínky a užší spolupráci.

ONLYOFFICE je správná volba pro partnerství

Na podzim 2021 získalo řešení ONLYOFFICE zlaté ocenění v soutěži Cloud Computing Insider Awards. Aktuálně je ONLYOFFICE dostupný ve více než 20 jazycích a těší se důvěře více než 7 milionů uživatelů ve 170 zemích světa, a to především díky rozsáhlé a neustále se rozšiřující síti prodejců a integrátorů.

Noví partneři ONLYOFFICE mohou díky novému partnerskému programu nabízet kancelářský balíček jako součást svých systémových řešení a přizpůsobovat ho na míru svým zákazníkům, ať už jde o Dokumenty ONLYOFFICE nebo ONLYOFFICE Workspace. Zařazením ONLYOFFICE do portfolia totiž mohou získat na IT trhu nesporné konkurenční výhody.

ONLYOFFICE totiž pracují v souladu se všemi cloudovými zákony, poskytují proto pokročilý stupeň zabezpečení dat. Díky možnosti instalace v privátní síti a otevřenému zdrojovému kódu splňují podmínky pro ochranu dat také v náročných segmentech jako je vládní sektor, výzkum nebo finance.

Inteligentní architektura potom dává ONLYOFFICE schopnost škálování a přizpůsobování nástrojů pro spolupráci tak, aby vyhovovaly i robustním prostředím s tisíci uživatelů. A díky flexibilní technické podpoře a asistence týmu vývojářů je novým partnerům zajištěna bezproblémové implementace produktů ONLYOFFICE do balíčku jejich zákaznických služeb ve všech fázích nasazení a použití.

„ONLYOFFICE jsme si vybrali, protože dokáží zajistit vysoce kvalitní práci s kancelářskými dokumenty. Modul ONLYOFFICE se skvěle integruje do systému Digital Workspace, který umožňuje zákazníkům svobodně zvolit řešení, která preferují,“ říká Jean-François Pellier, obchodní ředitel společnosti Jalios.

A není jediný, kdo si spolupráci s ONLYOFFICE pochvaluje. Leonardo Alencar, vlastník projektu ByBit z Brazílie považuje ONLYOFFICE za nejkomplexnější textový editor, jaký lze na trhu najít: „Naprosto splňuje potřeby související s využitím v právní praxi, a díky tomu je mezi profesionály vysoce oceňován. Je tou nejlepší variantou pro propojení se systémem Libra jak díky snadnému přechodu z Microsoft Office, zásluhou podobného uspořádání, tak díky širokým možnostem sdílení.“

Exkluzivní podmínky pro nové partnery

Do konce prosince mohou noví partneři a systémoví integrátoři ONLYOFFICE získat speciální benefity, jako například:

  • 30% slevy na nákup řešení ONLYOFFICE pro účely další distribuce za vlastních podmínek.
  • Vyšší provizi z prodeje po dobu tří měsíců.
  • Dokumenty ONLYOFFICE s licencí NFR pro až 20 současných připojení a ONLYOFFICE Workspace pro 20 uživatelů pro využití ve vlastním týmu.
  • Předpřipravené propagační materiály, marketingovou asistenci a propagaci prostřednictvím blogu a sociálních sítí ONLYOFFICE včetně webové stránky.
  • Osobní předvedení produktů ONLYOFFICE a bezplatný přístup ke školícímu programu ONLYOFFICE.
  • Partnerské prezentace na akcích ONLYOFFICE.
  • Sdílení marketingového rozpočtu podle dohody.

Zájemci o partnerství mohou ONLYOFFICE kontaktovat prostřednictvím emailu partners@onlyoffice.com, nebo zaslat žádost prostřednictvím formuláře.

Čtěte dále

IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti