Hlavní navigace

Philips 498P9Z: Když se super-wide setká se špičkovým výkonem

5. 11. 2021
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Philips
Abychom udrželi krok s dnešním rychle se měnícím pracovním prostředím, neustále hledáme způsoby, jak co nejefektivněji zvládnout každodenní úkoly. Plně funkční monitor v tomto ohledu hraje mimořádně důležitou roli.

Aby vyhověl potřebám profesionálů jako jsou grafičtí designéři, architekti, programátoři, finanční specialisté nebo všichni uživatelé, kteří cítí potřebu mít dokonalý přehled o všech běžících aplikacích na obrazovce – uvádí Philips na trh nový extra širokoúhlý model Philips 498P9Z s úhlopříčkou 49” (124 cm) a poměrem stran 32:9.

Tento cenami ověnčený monitor se vyznačuje spolehlivým a vysoce kvalitním zakřiveným VA panelem, obnovovací frekvencí 165 Hz a adaptivní synchronizací pro pohodlné sledování po celý den – ať už při práci nebo zábavě.

Rozšiřte své obzory

Super-Wide monitor s poměrem stran 32:9 a rozlišením 5120 x 1440 je navržen tak, aby dokázal nahradit běžně používané nastavení pro více obrazovek. Skutečně široký obraz zajišťuje jen jedna obrazovka, která je stejná, jakobyste využili dva 27” displeje QuadHD s poměrem stran 16:9.

Profesionály potěší špičková úroveň monitoru – pokud se rozhodnou přejít na 49” monitor, získají dokonalý a ničím nepřerušovaný obraz. Finanční specialisté budou mít ještě lepší přehled o tabulkách, tvůrci videí mohou na jediném místě současně sledovat náhledy i časové osy.

Křivka obrazovky 1800r zajišťuje pohlcující a mimořádně komfortní zážitek, zrcadlí přirozené zorné pole a snižuje oslnění nebo zkreslování. Architekti, grafici, tvůrci videí, programátoři – ti všichni potřebují prostor, který jim umožňuje pracovat s více různými aplikacemi současně, a zároveň zvyšovat kreativitu i produktivitu. Ale parametry monitoru dokážou zapůsobit opravdu na každého.

Obraz, na který je radost koukat

Certifikace VESA Display HDR 400 přináší výrazný pokrok oproti běžným displejům SDR a vytváří úžasný jas, kontrast a barvy. Nabízí plnou paletu bohatou na nové barvy, které je radost pozorovat a s nimiž je radost pracovat. Obnovovací frekvence 165 Hz a technologie Adapitve-Sync pak garantuje bezproblémovou plynulost všech akcí. Jakákoli média zobrazená na obrazovce jsou vylepšena a dodávána v nejlepším možném stavu. Díky tomu monitor také oceníte při příležitostném hraní her.

Viizualizace vytvořená pro profesionály a vysokofrekvenční uživatele je snadno viditelná. Díky antireflexní úpravě a nízkému odrazu monitoru jsou obrázky křišťálově čisté, s čistými barvami a vynikající čistotou. Technologie péče o oči (jako je FlickerFree, režim EasyRead a režim LowBlue) společně zajišťují pohodlnější zážitek ze sledování, filtrují škodlivé emise modrého světla a snižují šum blikání.

Připraveno na multi-tasking

Tak široký prostor je ideální pro multitasking. Poměr a velikost displeje umožňují uživatelům otevírat více aplikací a dokumentů najednou, aniž by museli manipulovat s otevřenými soubory: na těchto 49” monitorech si místo našly chaty, e-maily, videa a datové listy. Ale pro nejextrémnější nastavení a multitasking je k dispozici také technologie MultiView a integrovaný přepínač KVM. MultiView umožňuje aktivní duální připojení a prohlížení, takže uživatelé mohou pracovat s více zařízeními, jako je počítač nebo notebook současně, zatímco s přepínačem KVM MultiClient Integrated budou uživatelé moci ovládat dva samostatné počítače pomocí jednoho monitoru, klávesnice a myši, snadno přepínat mezi zdroji.

Pro pohodlné a snadné použití nabízí tento model široké a kompletní možnosti připojení s inteligentním vedením kabelů, které udržují pracovní oblasti čisté a organizované. Firmy mohou těžit z použití takové velké obrazovky s podobnými funkcemi na pracovních stanicích plánovaných pro spolupráci a vybavit pracovníky jednou, ale dostatečně velkou obrazovkou.

Dostupnost

top100

Nový monitor Philips 498P9Z je na trhu k dispozici za doporučenou koncovou cenu 29 414 Kč (1 149 €).

Zdroj: MMD

Čtěte dále

Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává