Hlavní navigace

Philips: SensoTouch 3D

9. 10. 2010
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Doposud nejpokročilejší holicí strojek společnosti Philips. Systém GyroFlex 3D bezchybně sleduje každý obrys tváře a několik tahů hlavami UltraTrack oholí každý vous.
  • Výrobce: Philips
  • Distributoři ČR: Elberry, Fast, HP Tronic, K+B Prograss
  • Více informací: www.philips.cz

Revoluční technologie pro dokonalé oholení bez podráždění

Pro dokonalé kopírování obrysů tváře je nový holicí strojek Philips SensoTouch 3D vybaven unikátním systémem GyroFlex 3D. Tento význačný trojrozměrný prvek kombinuje 360°pohyblivý kloub spolu se třemi flexibilně zavěšenými holicími hlavami a zaručí tak, že se Philips SensoTouch 3D přizpůsobí každé křivce, snižuje tlak a podráždění. Kromě toho holicí hlavy UltraTrack Speed XL díky kombinaci tří speciálních drah zachytí během několika tahů každý vous a poskytují tak oholení nejen důkladnější a šetrnější, ale i daleko rychlejší. Zatímco drážky jsou určeny pro normální vousy, kanálky si poradí s těmi dlouhými nebo ležícími a otvory jsou určeny pro nejkratší strniště. Patentovaný holicí systém Super Lift & Cut s dvojitým břitem navíc nadzvedává vousy a přináší tak i oholení pod úrovní pokožky

Holení namokro i nasucho

Nový holicí strojek Philips SensoTouch3D je vybaven těsněním Aquatec, díky čemuž nabízí možnost pohodlného oholení na sucho, stejně jako osvěžující mokré oholení s využitím gelu nebo pěny. Pro zvýšené pohodlí pokožky je nový Philips SensoTouch3D ještě vybaven systémem SkinGlide s nízkým třením, díky čemuž se strojek velmi lehce pohybuje po pokožce a minimalizuje podráždění.

Skvělé ovládání a přesnost

Nový Philips SensoTouch 3D disponuje ergonomickou protiskluzovou rukojetí Easy Grip, která umožňuje velmi přesné ovládání a vysokou přesnost. Součástí strojku je taktéž integrovaný přesný zastřihovač pro dokonalé zastřihování kníru a kotlet.

Údržba a čištění i bez vaší přítomnosti

Součástí modelů Philips SensoTouch RQ 1290 a RQ 1260 je navíc i systém JetClean+, který zajišťuje automatické čištění, promazávání a nabíjení přístroje. Systém Jet Clean+ nabízí tři nastavitelné režimy čištění: automatický, intenzivní a úsporný. Po dokončení holení se strojek jednoduše vloží do JetClean+, systém umístí přístroj do správné polohy, zbaví jej veškerých zbytků vousů a pokožky, promaže holicí hlavy a strojek velmi rychle nabije.

Pohodlné používání a dokonalý přehled

MIF22

Pro skutečně pohodlné používání jsou všechny modely Philips SensoTouch 3D akumulátorové (Li-ion) s dobou provozu 60 minut (RQ 1290 a RQ 1260) a 50 minut (RQ 1250). Navíc pro dokonalý přehled je nejvyšší model RQ 1290 vybaven LCD displejem s číselným zobrazením minut zbývajících pro oholení. Všechny modely pak mají mimo jiné indikátor nabíjení, nutnosti vyčištění nebo nutnosti výměny holicí jednotky.

Nové holicí strojky Philips SensoTouch 3D lze zakoupit ve specializovaných prodejnách s elektrospotřebiči. Jejich orientační maloobchodní ceny jsou: 10 999 Kč (RQ 1290), 7 999 Kč (RQ 1260) a 5 699 Kč (RQ 1250).

Čtěte dále

Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Využijte personalizovaný zákaznický servis a získejte oddané zákazníky, kteří na vás jen tak nezapomenou
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
IDC: Globální poptávka po monitorech je relativně stabilní
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny
Mallpay se mění na Skip Pay, novinkou je platba na třetiny