Hlavní navigace

Právě vychází ChannelWorld 4/2014

21. 11. 2014
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Srovnání B2B e-shopů broadline distributorů, přehled nabídky 3D tiskáren v IT distribuci nebo hlavní prodejní argumenty nové vlny x86 serverů naleznete v listopadovém vydání časopisu ChannelWorld.

Úvodním článku pátého vydání časopisu ChannelWorld v roce 2014 je rozsáhlá analýza funkcionalit a použitelnosti B2B e-shopů distributorů. Zjišťovali jsme, u kterých distributorů rychle a přehledně nakoupíte.

Český a slovenský trh monitorů tradičně okomentoval Zdeněk Bárta z GfK Czech. Výsledky doplňují případové studie Philipsu a resellerův tahák BenQ.

3D tiskárny se dostávají skrze IT distribuci do rukou resellerů. Víte, kde hledat zákazníka, jaký mu nabídnout software a spotřební materiál? Přidáváme i tipy na poskytování služeb.

V aréně IT gladiátorů se proti sobě postavili Petr Karbus ze společnosti Acer a Michal Zbijowski za Asus. V dialogu změřili síly v oblasti zařízení 2 v 1. Téma doplní resellerovy taháky od Lenova a Dellu.

ChannelWorld 5/2014Kulatý stůl tentokrát poradí, jak se vrhnout do virtualizace, jenže nejen desktopové či serverové, ale také v oblasti sítí a úložišť. Diskutovali o tom zástupci společností Acronis, Microsoft, Red Hat, Veeam a VMware.

S příchodem nových procesorů Intel Xeon E5 v3 ohlásili největší hráči nové generace svých x86 serverů. Všichni jsou „cloud-ready“ a podporují „sofwarově definované prostředí“. Jaké inovace ale přinášejí nad rámec platformy ve výkonu, správě a monitoringu?

Synology chystá školení, webináře i vyšší podporu v Češtině. Tohle i další plány odhalil v rozhovoru Lubomír Tomány.

Miroslav Filip ze společnosti Avaya vysvětlil, že prodávají „s“ partnery, ne „přes“ partnery. Kromě toho jsme mluvili o tom, jak mobilita mění potřeby firemní komunikace a ovlivňuje využití videokonferenčních řešení a v čem se mění požadavky komunikačních center.

Že vám servisní modul zajistí dlouhodobý vztah se zákazníkem, prozrazuje Radim Vogel ze společnosti Janus.

Na argumentaci při prodeji document management systemu se podíváme v samostatném článku, na který navazuje reportáž ze semináře společností Canon a Infomatic.

V tradiční názorové rubrice NaHLAS z TRHU se ptáme analytiků a distributorů, které produkty vzbudí v letošních předvánočních prodejích největší zájem zákazníků a jakým produktem by se mohl prodejce odlišit v předvánoční marketingové „masáži“.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás listopadové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

ChannelWorld zdarma?

Zdarma můžete ChannelWorld získat snadno - stačí hlasovat v ChannelWorld Awards 2014 o IT výrobce a distributora roku zde.

cyber23


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Ness slaví 30 let na českém trhu
Ness slaví 30 let na českém trhu
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
ComSource: DDoS útoky na české firmy byly na konci prázdnin na vzestupu
ComSource: DDoS útoky na české firmy byly na konci prázdnin na vzestupu
Rozloučení: Díky za krásných deset let
Rozloučení: Díky za krásných deset let
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu