Hlavní navigace

Reportáž: Hazardem ku dobré věci se Zebra Systems

10. 6. 2022
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Letošní setkání partnerů přineslo odborné workshopy s prostorem pro diskuzi, vyhlášení nejlepších partnerů za uplynulý rok či benefiční dražbu sportovních artefaktů.

Distributor Zebra Systems uspořádal v nejspíš již tradičním červnovém termínu setkání pro své obchodní partnery. Na hosty čekal ve vinařství U Kapličky v jihomoravském Zaječí odpolední odborný program a bohatá večerní zábava.

Uvítání se zhostil ředitel společnosti Zdeněk Bínek, který následně předal slovo Arturovi Cyganekovi, regionálnímu zástupci společnosti Acronis. Ten neopomněl vyzdvihnout, že Zebra jako jedna z mála dokázala zachovat kontinuitu osobních setkávání i ve složitějších časech.

Cyganek rovněž partnerům připomněl aktuálně probíhající akci pro partnery. Acronis se totiž rozhodl vzít nejaktivnější prodejce na legendární maďarský závodní okruh Hungaroring, kde se na konci července bude konat Velká cena Maďarska Formule 1.

Po Cyganekovi se mikrofonu postupně ujali Jozef Kačala, viceprezident of global sales engineering společnosti GFI Software, a Maxim Akimov, distribution sales manager CEE společnosti N-able. Oba zástupci stručně představili novinky v portfoliu společností.

N-able plynulejší, Kerio jako FaaS

Bezprostředně poté se účastníci rozdělili do pěti skupin rozdělených podle barev. Takto postupně zasedali ke čtyřem stolům (jedna skupina mohla vždy využít čas networkingem na baru), kde probíhaly workshopy.

Štěpán Bínek u svého stolu seznámil partnery s novinkami pro poskytovatele služeb z dílny Acronisu. Došlo i na praktické ukázky nových funkcí v řešeních Acronis Cyber Protect a Acronis Cyber Cloud.

Kateřina Machová a Ondřej Šabata u vedlejšího stolu představili značku N-able a zdůraznili, že N-able konsoliduje systémy, aby zjednodušil fakturační procesy. Stávající partneři RMM si po migraci nicméně zachovají stávající cenový a fakturační cyklus.

O řešeních společnosti Cloudflare u svého stolu zasvěceně hovořil Michal Hebeda. Jana Rympler a Lenka Kunecová zase představily novinku v portfoliu Kerio Control v podobě řešení firewall jako služba (FaaS).

Nebeská aukce pro dětské bojovníky

Když se skupiny účastníků vystřídaly u všech stolů, nastal očekávaný vrchol programu v podobě předání ocenění pro nejlepší partnery Acronis a GFI za rok 2021. Poté se neočekávaně zhasla světla a účastníci měli příležitost zhlédnout video nadačního fondu Sport Hradec Cup.

Michael Nebeský ze Zebra Systems, zakladatel projektu, jenž pomáhá dětem s handicapem, poděkoval partnerům za loňský úspěch při spontánní benefiční dražbě, kdy se podařilo pro Sport Hradec Cup vybrat přes 118 000 korun.

Cloud22

Pak už následovala neformální zábava vyplněná rautem a mobilním kasinem. Pomyslným hřebem večera pak byla dražba pro Sport Hradec Cup, kdy partneři měli možnost soupeřit o mimo jiné o olympijský batoh biatlonisty Michala Krčmáře či klubový dres fotbalisty Tomáše Součka.

Zdroj: ChannelWorld

Nové články do mailu

Chcete mít každý týden přehled o informacích pro resellery, dodavatele služeb a profesionály v prodejním kanále IT a CE? Objednejte si náš mailový servis. Objednat si lze i newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze serverů vydavatelství Internet Info.

Čtěte dále

Gartner: Globální dodávky PC letos klesnou bezmála o desetinu
Gartner: Globální dodávky PC letos klesnou bezmála o desetinu
HPE odhalilo nový partnerský program Partner Ready Vantage
HPE odhalilo nový partnerský program Partner Ready Vantage
Aitcom je Select Partnerem společnosti Schneider Electric
Aitcom je Select Partnerem společnosti Schneider Electric
VMware: Vývojáři by měli mít i obchodní dovednosti, podniky na ně v inzerátech zapomínají
VMware: Vývojáři by měli mít i obchodní dovednosti, podniky na ně v inzerátech zapomínají
Heureka: Česká e-commerce se blíží úrovni loňského roku
Heureka: Česká e-commerce se blíží úrovni loňského roku
Alza.cz obnovuje spolupráci s Heureka.cz, její nabídka se vrátí na srovnávač
Alza.cz obnovuje spolupráci s Heureka.cz, její nabídka se vrátí na srovnávač