Hlavní navigace

Samsung představil odolný chytrý telefon Galaxy XCover Pro pro profesionály

17. 1. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: Samsung
Nový telefon určený k profesionálnímu využití v náročných podmínkách nabízí odolnou konstrukci a řadu hardwarových a softwarových řešení umožňujících speciální využití v různých pracovních situacích.
  • Výrobce: Samsung
  • Distributoři ČR: AT Computers, eD system, SETOS
  • Distributoři SR: AGEM COMPUTERS SK, ASBIS SK, eD system, IRDistribution
  • Více informací: www.samsung.com/galaxy

Společnost Samsung Electronics uvedla nový model Galaxy XCover Pro, chytrý telefon určený k profesionálnímu využití v náročných podmínkách. Jeho základní parametry dle výrobce vycházejí ze současných standardů řady Samsung Galaxy.

Mobil je vybavený 6,3palcovým displejem typu Infinity s rozlišením FHD+. Samsung uvádí, že dotykový panel funguje i za deště či sněžení, speciální režim navíc umožňuje práci v rukavicích. Novinkou je pak převod hlasu na text.

Zařízení dále disponuje procesorem Exynos 9611, 4 GB + 64 GB paměti a slotem na microSD kartu s možností rozšíření paměti až o 512 GB. Výměnná baterie má kapacitu 4 060 mAh a podporuje rychlé dobíjení.

Odolnost modelu Galaxy XCover Pro potvrzuje certifikace IP68, telefon tedy dle výrobce vydrží pád z výšky 1,5 m i bez ochranného pouzdra. Certifikát MIL-STD 810G zase svědčí o odolnosti proti extrémním nadmořským výškám či vlhkosti.

Výrobce uvádí, že díky dvěma programovatelným tlačítkům si uživatelé mohou nastavení a funkce přístroje do značné míry přizpůsobit vlastním potřebám. Jediným stiskem tlačítka lze tak například spustit skener, zapnout svítilnu či otevřít aplikaci pro správu vztahů se zákazníky.

Kromě vlastní funkční výbavy mohou profesionálové v terénu využívat i další mobilní řešení dostupná díky ekosystému Samsung – mezi osvědčené partnery patří například firmy Infinite Peripherals, Koamtac, Scandit či Visa.

Do výbavy modelu Galaxy XCover Pro patří i Samsung POS, mobilní platební terminál tvořící součást pilotního programu Tap to Phone společnosti Visa. Řešení umožňuje prodejcům udržoval přehled o tom, jak jejich zákazníci nejraději platí.

O bezpečí dat se stará vícevrstvá platforma Samsung Knox, jež nabízí vyspělé funkce a nástroje typu hardwarové ochrany, izolace a šifrování dat či ochranu při náběhu systému, čímž veškerý obsah chrání před útoky, malwarem a dalšími hrozbami.

MIF22

Nechybí ani čtečka otisků prstů a systém rozpoznávání tváře. Samsung dodává, že na vybraných trzích bude telefon k dispozici i ve verzi Enterprise, která firemním klientům zaručuje dvouletou dostupnost na trhu a čtyři roky bezpečnostních aktualizací.

Zdroj: Samsung

Čtěte dále

Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Novinky od MMD: Zaměřeno na vášnivé hráče
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky