Hlavní navigace

Samsung představil partnerský program STEP

14. 5. 2014
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor:
Program zastřešuje kompletní portfolio IT produktů společnosti Samsung s důrazem na tiskárny, velkoformátové displeje, monitory a speciální řešení pro firemní zákazníky. (PR článek)

Společnost Samsung Electronics představila počátkem roku svůj nový program pro obchodní partnery s názvem STEP – Samsung Team of Empowered Partners. Potvrzuje tak svůj zájem o další expanzi v B2B segmentu.

Program zastřešuje kompletní portfolio IT produktů společnosti Samsung s důrazem na tiskárny, velkoformátové displeje, monitory a speciální řešení pro firemní zákazníky. Svým členům nabízí řadu obchodních a marketingových výhod a příležitostí, které může využít každý.

Jeho hlavním pilířem je partnerský portál, který nabídne mimo jiné prodejní podporu, registraci obchodních příležitostí a produktové informace včetně technických specifikací.

STEP program má celkem čtyři úrovně – Registered, Silver, Gold a nejprestižnější Platinum, do kterých je partner zařazen na základě svého celoročního obratu. Pro každou kategorii je připravena jiná úroveň podpory a jedinečných výhod, jejichž cílem je odměnit investice partnerů do obchodní spolupráce.

Samsung STEP

Benefity pro podporu růstu

Jedním z nejvýznamnějších benefitů je možnost získávat zpětné rabaty, které jsou dostupné pro obchodní partnery úrovně Silver, Gold a Platinum. Jejich výše se liší podle kvartálního obratu, přičemž záleží na produktové kategorii.

Pro získání tohoto benefitu je nutné zakoupit zboží u oficiálních českých nebo slovenských distributorů. Rabat je možné získat již při dosažení obratu nad 25 000 Kč, přičemž jeho výše může být až 5 %.

Prodejcům může výrazně pomoci DEMO program, který jim umožní nakupovat demo produkty se slevou až 40 %, nebo také systém registrace obchodních příležitostí, jenž otevírá možnost žádat o speciální ceny. Vybraným partnerům je k dispozici také marketingový fond na společné marketingové aktivity.

V neposlední řadě jsou organizována školení, která nabízejí nejen technickou průpravu, ale mají také zaměření na obchodní dovednosti a argumentaci. Všichni partneři bez rozdílu mají k dispozici základní marketingovou podporu prostřednictvím marketingových materiálů Samsung.

cyber23

Smart Catalog

Speciálně pro členy STEP programu byl navržen a je k dispozici také SMART Catalog. Jedná se o mobilní aplikaci, která zvyšuje efektivitu práce, neboť zajišťuje zjednodušený přístup k nejnovějším informacím a umožňuje partnerům snížit provozní náklady.

Obsahuje podrobné informace o celém sortimentu tiskáren A3, A4 a multifunkcí, včetně specifikací, produktových vlastností a kompatibility dodávaného tiskového příslušenství.

Zájemcům o partnerství v programu STEP stačí provést jednoduchou registraci na webu partnerportal.samsung.com.

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
HPE: IT lídři se obávají o bezpečnost technologických inovací
HPE: IT lídři se obávají o bezpečnost technologických inovací
Ness slaví 30 let na českém trhu
Ness slaví 30 let na českém trhu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu