Hlavní navigace

SimpliVity představila nové programy pro integrátory a cloudové poskytovatele

27. 1. 2016
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: © valentinT - Fotolia.com
Cloud Service Provider Program má za úkol pomoci partnerům prodávat cloudové služby postavené na infrastruktuře SimpliVity. Úkolem programu Technology Alliance Program je zase umožnit poskytovatelům a integrátorům spojit svá vlastní řešení s platformou společnosti.

Společnosti SimpliVity oznámila spuštění nových partnerských programů Cloud Service Provider Program a Technology Alliance Program společně s novým systémem školení, který má partnerům poskytnout nástroje, strukturu a podporu pro prodej řešení založených na hyperkonvergované infrastruktuře.

SimpliVity se netají tím, že chce prostřednictvím nových a posílených programů identifikovat klíčové partnery, o které se bude moci v budoucnu opřít.

Solution Provider Program

Existující program Solution Provider Program pak sbude posílen o zmíněný systém školení společně s novými příležitostmi pro zvýšení obratu a nástroji pro registraci obchodů a generování poptávky.

Pokročilé předprodejní školení má partnerům rozšířit a prohloubit know-how prostřednictvím zaměření na základní charakteristiky technologií, konkurenceschopnost a případové studie týkající se specifických zákazníků.

Technology Alliance Program

Technology Alliance Program, který je dostupný již nyní, má za cíl usnadnit poskytovatelům a systémovým integrátorům kombinovat jejich vlastní produkty s hyperkonvergovanou infrastrukturou SimpliVity.

Společnost uvádí, že hlavním přínosem nového programu je možnost využití řešení Customer Technology Showcase, což je cloudové prostředí, které partnerům umožňuje nasazovat, testovat a předvádět jejich technologie na platformě SimpliVity.

Program partnerům poskytne také možnost společného plánování uvádění produktů na trh, spojení s prodejními, marketingovými a distribučními týmy SimpliVity, nebo přístup k API a SDK.

Cloud Service Provider Program

Cloud Service Provider Program bude dostupný v průběh prvního kvartálu 2016 a jeho úkolem je umožnit partnerům po celém světě dodávat cloudové služby založené na hyperkonvergované infrastruktuře společnosti.

V rámci programu budou partneři moci nabízet infrastrukturu, virtuální desktopy a záchranu po havárii jako službu (IaaS, DaaS a DRAaaS). Program nabídne platební model založený na spotřebě výpočetní kapacity (jednotkou bude jeden virtuální stroj) a pokrývající hardware, software i podporu.

Tento platební model bude napřed dostupný pouze vybraným partnerům v USA v rámci pilotního programu. Ke globálnímu rozšíření programu má dojít ve druhém pololetí letošního roku.

Zdroj: IDG News Service

Čtěte dále

Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
Sophos: Co přinesly kyberútoky ve válce na Ukrajině
Check Point: České organizace ohrožuje zlodějský malware
Check Point: České organizace ohrožuje zlodějský malware
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WE|DO, zvýšilo tržby
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Novinky od MMD: Zaměřeno na vášnivé hráče