Hlavní navigace

Staňte se NFON partnerem a vydělávejte s cloudovou VoIP telefonií Cloudya

23. 12. 2021
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: NFON
Nabízíte či provozujete VoIP telefonní systémy nebo poskytujete jiné IT služby? Zapojte se do partnerství s NFONem a vydělávejte díky komplexnímu systému cloudové firemní telefonie Cloudya.

NFON patří mezi deset nejinovativnějších evropských společností v oblasti IP telefonie a jednotné firemní komunikace (podle výzkumu Frost & Sullivan). Neustále vyvíjí nové funkce ve svém cloudovém telefonním systému Cloudya, který využívá již přes 40 000 evropských společností. Systém Cloudya můžete nabízet i vy díky výhodnému partnerskému programu od NFONu. Co systém umí, jak partnerská spolupráce funguje a co vám přinese?

Co umí Cloudya od NFONu?

Cloudya je vyspělý systém firemní komunikace založený na cloudu a moderní VoIP telefonii. Podnikům pomáhá šetřit čas i finance, jejich zaměstnancům umožňuje pracovat kdykoliv a odkudkoliv a přitom stále zůstat ve spojení. Ocení jej společnosti mnoha různých zaměření včetně opravdu náročných klientů, jakými jsou například banky, pojišťovny, provozovatelé ubytovacích služeb, call centra, kontaktní centra a další velcí hráči.

Tento revoluční systém cloudové telefonie zahrnuje například možnosti integrace kontaktů z CRM nástroje, funkce pobočkových ústředen, videokonference, tvorbu virtuálních konferenčních místností, sdílení obrazovky nebo chytré směrování hovorů. Zákazníci mohou systém Cloudya vyzkoušet zcela zdarma a nezávazně a získat tak přesnou představu o jeho kvalitách i funkcích.

Zapojte se do NFON partnerského programu s mnoha výhodami

Rádi byste svým klientům nabídli špičkový VoIP systém se širokou škálou doplňkových modulů, jimiž jej přizpůsobíte potřebám zákazníka? Zapojte se do exkluzivního partnerského programu, který se stane dalším zdrojem atraktivních příjmů od vašich nových i stávajících zákazníků.

Díky mnohaletému vývoji a vlastní infrastruktuře představuje Cloudya to nejmodernější řešení telefonie pro širokou škálu společností. NFON svým partnerům poskytuje pravidelná školení včetně specializovaných webinářů i profesionálních technických certifikací, aby mohl zákazníkům poskytovat tu nejkvalitnější podporu.

Proč se stát partnerem NFONu?

Partnerství s NFONem vám přinese také další výhody:

top100

  • NFON je předním poskytovatelem bezkonkurenční cloudové telefonie, kterou evropským společnostem dodává již více než 10 let.
  • U NFONu budete pracovat jen s těmi nejlepšími: získáte silného partnera s cenným know-how.
  • NFON představuje svobodu komunikace, kromě vyspělého systému nabízí i zázemí stabilní značky a kvalitní podporu.
  • V počátcích spolupráce společně s NFONem stanovíte optimální schéma výplat provizí. Vybírat můžete z různých prodejních modelů a provizních systémů tak, abyste ze spolupráce vytěžili maximum.

Další informace o partnerském programu najdete na stránkách NFONu v sekci Partnerský program.

Spolupracujte s lídrem na trhu cloudových telefonních systémů: staňte se partnerem NFONu, poskytujte zákazníkům vyspělé řešení cloudové telefonie NFON Cloudya a vydělávejte i díky zázemí a profesionální podpoře NFONu. Do partnerského programu s atraktivními provizemi se přihlaste na webu v sekci Partnerský program a staňte se pro své zákazníky opravdovým expertem na cloudovou telefonii.

Čtěte dále

Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává