Hlavní navigace

Tech Data provedla měkký rebranding a přepracovala své portfolio

29. 9. 2017
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: Tech Data
Změny souvisejí s pokračující integrací Avnet Technology Solutions do struktury distributora. Portfolio bude nově rozděleno na dvě poloviny a VAD divize Azlan bude postupem času integrována do jedné z nich.

Společnost Tech Data představila novou identitu své značky, která má zdůraznit její široký záběr a schopnosti. Změna je reakcí na pokračující integraci divize Technology Solutions společnosti Avnet, kterou Tech Data koupila v prvním pololetí 2017.

Ihned dodejme, že nejde o žádný „tvrdý“ rebranding a distributor si ponechává své dosavadní jméno a logo. Nový je především slogan Connecting the world with the power of technology (spojujeme svět silou technologií) a změna struktury portfolia.

Portfolio řešení pro koncové uživatele se nově nazývá Tech Data Endpoint Solutions (dříve Broadline) a primárně zahrnuje PC systémy, mobilní telefony a příslušenství, tiskárny, periferní zařízení, spotřební materiál, software a spotřební elektroniku.

Portfolio pokročilých řešení se pak nově jmenuje Tech Data Advanced Solutions a zahrnuje zejména řešení pro datacentra (úložiště, síťové prvky, servery, konvergovaná řešení, software apod.), řešení pro cloud, internet věcí (IoT), mobilitu, zabezpečení a analýzu.

Kromě těchto dvou portfolií bude společnost Tech Data na trhu i nadále nabízet další tři specializovaná řešení: Datech Solutions, Maverick AV Solutions a Global Computing Components. VAD divize Azlan bude postupem času převedena a stane se součástí portfolia pokročilých řešení.

Kromě výše uvedených změn byla aktualizována barevná paleta a grafická zařízení tak, aby obsahovaly jak základ, tak nové dimenze, a spojily jedinečné funkce společnosti Tech Data a divize Technology Solutions do jednotné globální podoby.

Zdroj: Tech Data

Čtěte dále

Michael Vlček je account managerem pro projektory v Epsonu
Michael Vlček je account managerem pro projektory v Epsonu
Apple představil nálož novinek, přichází Vision Pro
Apple představil nálož novinek, přichází Vision Pro
IDC: Globální trh AR/VR headsetů se propadl, čeká se na novou generaci
IDC: Globální trh AR/VR headsetů se propadl, čeká se na novou generaci
IDC: Globální trh tiskových zařízení vstoupil do nového roku mírným růstem
IDC: Globální trh tiskových zařízení vstoupil do nového roku mírným růstem
Dell Technologies představuje projekt Fort Zero, chce proměnit kyberbezpečnost
Dell Technologies představuje projekt Fort Zero, chce proměnit kyberbezpečnost
IDC: Globální trh chytrých telefonů se letos ještě nevzpamatuje
IDC: Globální trh chytrých telefonů se letos ještě nevzpamatuje