Hlavní navigace

Tištěný speciál ChannelWorldu 2011/1 vychází příští týden

18. 3. 2011
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Vážení čtenáři, v posledních týdnech jsme pro vás intenzivně zpracovávali další tištěný speciál ChannelWorldu, který vyjde 25. 3. 2011. Jaké exkluzivní informace speciál nabídne a jak získat i další čísla?

Tištěný speciál ChannelWorldu 2011/1 vychází příští týdenV březnovém tištěném speciálu na vás čeká kompletní vyhlášení výsledků ankety ChannelWorld Awards 2010, ve které jste zvolili výrobce a distributory roku. V závěru článku naleznete také seznam výherců cen v hodnotě více než 150 000 Kč. Výherce z řad prodejců, VAR a dodavatelů služeb v oblasti ICT a CE losovali zástupci sponzorů na slavnostním předání ocenění.

Na klíč úspěchu u partnerů jsme se v rozhovoru zeptali Filipa Navrátila (obchodní ředitel) a Jaroslava Fabiána (marketingový ředitel) ze společnosti Eset, která získala celkem čtyři ocenění. Radim Galvánek, generální ředitel skupiny eD system, kterou jste zvolili Broadline distributorem roku v České republice i na Slovensku, zhodnotil vývoj distribučního trhu a zavedení prodejní sítě Klikman.

Do sekce zaměřené na resellery ICT přispěla společnost GfK analytickým pohledem na trh multifunkčních zařízení. Analýzu jsme doplnili o novinky pro první pololetí a prodejní podporu výrobců multifunkcí.

V aréně IT Gladiátorů tentokrát stanuli zástupci výrobců osobních počítačů. Do diskuzní arény ChannelWorldu jako první v roce 2011 vstoupili David Lev, PDG category manager ve společnosti Hewlett-Packard, a Jan Šplíchal, product marketing manager ve společnosti Fujitsu Technology Solutions.

Sekci pro value added resellery otevírá přehled spolupráce s výrobci podnikového softwaru na českém trhu. Naleznete v něm aktuální poptávku po jednotlivých kategoriích partnerů včetně kontaktů na výrobce.

U kulatého stolu Marka Šalandy se diskutovalo na téma cloud computingu. Účastníci rozkryli obchodní příležitosti a ukázali, že cloud již dnes není prázdná fráze.

V tomto čísle také narazíte na první díl seriálu o školicích centrech a školeních. Reportážní formou vás přeneseme do školicích prostor společnosti OKsystem a podělíme se o zkušenosti a dojmy účastníků školení Novell Identity Manager.

Resellerův průvodce po českém a slovenském distribučním trhu

Stejně jako v loňském roce, i letos připravujeme pro naše čtenáře z řad prodejců, dodavatelů služeb a profesionálů v prodejním kanálu ICT a CE tištěný speciál zaměřený na zprostředkování kontaktů a exkluzivních informací o distribučním trhu v České a Slovenské republice. Resellerův průvodce po českém a slovenském distribučním trhu vyjde 20. 5. 2011. Speciál bude obsahovat řadu analýz českého a slovenského distribučního trhu (GfK, ChannelWorld a další) a především katalog s profily distribučních společností.

Pokud tištěný speciál neodebíráte a rádi byste, máte možnost jej získat s 50% slevou při registraci na webu ChannelWorldu. Plná cena celoročního předplatného je 400 Kč/17,3 EUR. Lze jej také získat ve výhodném balíčku s ComputerWorldem a dalšími bonusy za 536 Kč/23,3 EUR.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter Channel News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, o čem si chcete přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz a do předmětu uveďte "Tip pro ChannelWorld".

Čtěte dále

Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WEDO, zvýšilo tržby
Allegro započalo konsolidaci Mall Group a WEDO, zvýšilo tržby
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
Obrazem: Asbis uspořádal arkádové BYOS
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů
IDC: Výdaje na cloudovou infrastrukturu rostou ve většině regionů
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb IT jako cesta k úsporám
SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022
SWS získala cenu Business Superbrands pro rok 2022
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska
ComSource: Nejvíce útoků DDoS na české firmy mířilo z Ruska