Hlavní navigace

Top 3 partnerská setkání roku 2013

17. 1. 2014
Doba čtení: 5 minut

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Redakce ChannelWorldu opět vyhlašuje tři nejpovedenější partnerská setkání výrobců a distributorů v roce 2013, jež byla mediálním partnerem.

Partnerská setkání, semináře, společenské a další akce patří neodmyslitelně k životu prodejců, dodavatelů služeb a profesionálů v prodejním kanále IT a spotřební elektroniky.

Výrobci a distributoři jich každoročně pro své partnery pořádají velké množství. V redakci ChannelWorldu jsme proto připravili malé ohlednutí za těmi nejpovedenějšími.

Do výběru jsme zahrnuli akce, kde byl ChannelWorld mediálním partnerem, nebo se zúčastnil prostřednictvím návštěvy někoho z redaktorů. Kritéria hodnocení jsou následující:

1. Přínos pro partnery – Zda se naplnila očekávání účastníků ať už po stránce rozvoje obchodních příležitostí, osobních kontaktů nebo nabytých vědomostí.

2. Organizace – K úspěšné akci patří také bezchybná organizace, která poskytuje partnerům potřebné zázemí k naplnění cílů setkání.

3. Atmosféra akce – Atmosféru lze ovlivnit předchozími body stejně jako výběrem vhodného místa konání a doprovodného programu.

Která partnerská setkání se dostala do Top 3?


SEP 2013: Setkání Eset hrdinů

Na setkání top partnerů v hotelu Maximus v Brně účastníky uvítal tým společnosti Eset v podobě hvězdné sestavy komiksových hrdinů. V průběhu dopoledne pak tematicky odění i vybavení Eseťáci prezentovali aktuální novinky v produktech a podpoře.

SEP 2013V rámci odpoledního programu Setkání Eset Partnerů 2013 bylo posláním resellerů vysvobodit dívky z nesnází a získat tím indicie, které jim měly pomoci zachránit svět. Aby uspěli, museli využít svých schopností ve čtyřech prostředích: ohni (házení hvězdice na terč, srážení plechovek bičem), vodě (lanovka nad vodou, čluny), vzduchu (bungee jump, aerotrim, trampolína) a na zemi (přesekávání lana, běh na gumě, přenášení těžkého břemene).

V rámci večerního programu pak partneři využili svou inteligenci a detektivní schopnosti pro složení indicií a odhalení vítězného spojení. Poté již v týmech zapojili veškerou svou kreativitu do vytvoření vlastního superhrdiny, kterého zhmotnili s využitím jednoho z kolegů. Všem se pak podařilo získat nazpět svou civilní podobu a užívali si po zbytek večera nadpozemských radovánek. (Fotoreportáž zde a zde).

Dell s partnery oslavil 5 let

V pohodové atmosféře přivítal tým společnosti Dell Computer své obchodní partnery ve vinařství U kapličky v Zaječí na jižní Moravě, kde společně oslavili dosavadní úspěchy za pět let partnerského programu Dell PartnerDirect v ČR a SR.

Dell s partnery oslavil 5 letV rámci zábavného workshopu Dell připravil 17 stanovišť rozdělených podle jednotlivých segmentů produktového portfolia a softwarových partnerů. V rámci nich si mohli účastníci prohlédnout nové produkty, promluvit si s produktovými manažery a obchodníky a především zasoutěžit o „Dellary“ za správné zodpovězení vědomostních otázek. Jejich hodnotu pak mohli „rozmnožovat“ v mobilním kasinu, aby je později roztočili v dražbě o hodnotné ceny. Celé odpoledne se o dobrou náladu účastníků staral moderátor Miloš Knor i další zábavný program.

Večerní prezentaci výsledků a hlavních novinek společnosti Dell završilo vzpomínkové video, které shrnulo atmosféru všech partnerských akcí za posledních pět let. Pak již přišla na řadu večeře, vystoupení Na stojáka, degustace vín, škola kouzelnických triků a volná zábava za doprovodu skupiny Tony Blues Band. (Fotoreportáž zde)

100Mega Dealers Day 2013

Distribuční podnik 100Mega Distribution přenesl účastníky o více než 20 let zpět na IX. mezinárodní sjezd odborníků a IT pracovníků, který se konal na Vysočině. Poměrně riskantní téma organizátorům vyšlo, a tak se partneři na pravidelném setkání opět bavili. Letošní ročník se zaměřil na to, jak vykročit vpřed světlým zítřkům v prodeji IT se sloganem „Vytrvalou kvalitní a hospodárnou výrobou PC za pokrok, štěstí a mír!“

100Mega Dealers Day 2013Po zdravici a společné rozcvičce se účastnící partneři dozvěděli, jaké jsou přípravy a plán a na další rok a o jaké „tuzexové zboží z dovozu“ (rozuměj nové značky v distribuci) rozšířila 100Mega v rámci zvyšování efektivity svou nabídku. Součástí výstavky spřátelených výrobců byly také fantastické exponáty PC a komponent z muzea počítačů. Účastníci setkání se mohli také projet ve Volze VB, Tatře, či Trabantu nebo si pročechrat vlasy na pionýru.

Před večeří byli ještě vyhlášeni vítězové celodenní soutěže o nejlepší retro snímek a byla vylosována tombola. Po večeři již zazněla hudba skupiny Blue Effect založené v roce 1968 a rozjela se pořádná diskotéka. (Fotoreportáž zde).

cyber23

Top 3 partnerská setkání roku jsme vyhlásili také v letech 2012, 20112010 a 2009.

Zdroj: ChannelWorld

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Jak pandemie a trendy mění spolupráci vendora a distributora
Jak pandemie a trendy mění spolupráci vendora a distributora
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
Rozloučení: Díky za krásných deset let
Rozloučení: Díky za krásných deset let
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu