Hlavní navigace

Top 3 partnerská setkání roku 2014

12. 1. 2015
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

 Autor: ChannelWorld
Redakce ChannelWorldu vyhlašuje tři nejpovedenější partnerská setkání výrobců a distributorů za rok 2014.

Partnerská setkání, semináře, společenské a další akce - to jsou jedny ze stavebních kamenů spolupráce s resellery ICT a spotřební elektroniky.

Redakce ChannelWorldu každoročně vybírá z těch, kde byla mediálním partnerem, ta nejpovedenější.

Kritéria hodnocení:

1. Přínos pro partnery – Zda se naplnila očekávání účastníků ať už po stránce rozvoje obchodních příležitostí, osobních kontaktů nebo nabytých vědomostí.

2. Organizace – K úspěšné akci patří také dobrá organizace, která poskytuje partnerům potřebné zázemí k naplnění cílů setkání.

3. Atmosféra akce – Atmosféru lze ovlivnit předchozími body stejně jako výběrem vhodného místa konání a doprovodného programu.

Která partnerská setkání se dostala do Top 3 roku 2014?


 

100Mega Dealers Day 2014

Partnerské setkání, nebo punkový festival? Společnost 100Mega Distribution zvládla obojí. Výběr českého „dealerského IT punku“ sezvala do pražského hotelu Step, kde prezentovala spolu se čtyřiceti výrobci novinky ve zboží a podpoře.

100Mega dealers day 2014: Punk festivalAkci odstartovala zkouška předkapely večerního koncertu. Pod taktovkou generálního ředitele Martina Zavřela se zástupci 100Megy pokoušeli o sehrání punkové sklady doslova „unplagged“. Po úvodu již mohli výrobci začít dealerům „lít novinky do hlav“. Jako další náplň hlav účastníků posloužily v průběhu dne točené pivo a kofola do kelímku a stánky s občerstvením jako na punkovém koncertě (nechyběl ani utopenec či „náklaďák“).

Koncert totiž skutečně přišel, když to večer po skončení oficiálního programu rozjela nejznámější česká punková kapela Tři sestry. Přes den se proto všichni, kdo nepřišli v normálních (rozumějte punkových) hadrech, mohli dostatečně připravit a doladit svou vizáž v šatně, u stylistek a kadeřnic, a zasoutěžit si také o nejlepší punkovou fotku.

Fotoreportáž naleznete zde.

Hlavní trendy v IT na eD World 2014

Chytré hodiny, 3D tiskárny, nebo virtuální realitu si mohlo více než 800 návštěvníků vyzkoušet na podzimním partnerském setkání eD World 2014 společnosti eD system Czech v pražském hotelu Clarion Congress.

eD world 2014Celkem 65 výrobců IT se představilo na stáncích ve výstavním prostoru, ale i prostřednictvím 33 odborných přednášek. Odpočinek a zábavu o přestávkách zprostředkovaly Mind centrum a tři herní zóny zajištěné společnostmi Lynx, Microsoft a Optoma. Velkou pozornost zaznamenala netradiční herní skříň počítače Lynx a premiéra dema virtuální reality pro brýle Nvidia Oculus Rift. Distributor na setkání představil i další chytré technologie, LFD displeje a nové značky v portfoliu. Velkým lákadlem byl prostor věnovaný pěti výrobcům 3D tiskáren.

Nechybělo samozřejmě bohaté občerstvení a losování tomboly s hlavní cenou v podobě balíčku chytré elektroniky značky Samsung. Akce vyvrcholila večerním rautem s molekulární kuchyní a VIP party s vystoupením zpěvačky Debbi, taneční Light Show a kreslením paprsky Light Art.

Fotoreportáž z denní části a z večerní VIP party.

Setkání partnerů společnosti Eset léta páně 2014

V září 2014 připravili zástupci společnosti Eset v hotelu Port u Máchova jezera pro své resellery vlastní detektivní příběh. Případ vraždy na motivy sira A. C. Doyla, který uvedl marketingový ředitel Jaroslav Fabián alias Dr. George Dowson, však psali na SEP 2014 i sami partneři, a to vlastními zážitky a schopnostmi. V roli nejlepších detektivních týmů Velké Británie pomáhali v odpoledním programu pod dohledem Sherlocka Holmese (experta na sociální sítě Martina Skýpaly) odhalit pachatele vraždy.

SEP 2014Během pátrání byla partnerům k dispozici chemická laboratoř, kde se pod taktovkou Johnyho (Martin Jonáš) a Mr. Peacecaka (Martin Buchta) odehrávala živá ukázka ve virtuálním prostředí Eset Remote Administrator verze 6. Svá zjištění a důkazy pak účastníci večer předložili v písemné obžalobě, aby pomohli objasnit motiv a odhalit pachatele.

V pánském klubu slečny Mollie (Evy Zárubové, manažerky partnerského prodeje) si pak za odměnu mohli užít přehlídku spodního prádla, probrat svou budoucnost s kartářkou nebo ochutnat dýmkové tabáky a whisky. Další den na partnery čekal čistě praktický pracovní program.

Fotoreportáž ze SEP 2014.

MIF22

Top 3 partnerská setkání roku jsme vyhlásili také v letech 2013, 2012, 20112010 a 2009.

Zdroj: ChannelWorld

Čtěte dále

IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
IDC: Konec euforie na celosvětovém trhu nositelné elektroniky
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
Tech Data obdržela uznání od společností Microsoft a HPE
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Obrazem: Návrat konference eD Forum v brazilském rytmu
Jak pandemie a trendy mění spolupráci vendora a distributora
Jak pandemie a trendy mění spolupráci vendora a distributora
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
Dejte vysvědčení svým výrobcům a distributorům v ChannelWorld Awards 2018
Obrazem: TD Fest na Císařské louce
Obrazem: TD Fest na Císařské louce