Hlavní navigace

Vánoční přání a ChannelWorld v roce 2010

21. 12. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:

Vážení čtenáři,

poslední adventní neděle je za námi a pomalu nastává čas bilancování, plánování a odpočinku spojeného s trochou té vánoční pohody. I když právě teď ještě pravděpodobně vyřizujete poslední letošní objednávky a odpočítáváte dny, kdy budete moci zatáhnout pomyslnou roletu svého obchodu, dovolím si trochu předběhnout a nabídnout malé ohlédnutí již dnes.

Web ChannelWorldu, který máte právě otevřený, jsme spustili ve vydavatelství IDG 1. 1. letošního roku s cílem zprostředkovat dodavatelům služeb, resellerům IT, spotřební elektroniky a dalším profesionálům v obchodním kanále nové obchodní příležitosti. Každý den jste zde mohli nalézt nové informace z distribučního trhu, produktové novinky, promoakce, partnerská setkání, ale i komentáře analytiků, studie trhu a rozhovory se zajímavými osobnostmi z řad vašich obchodních partnerů. Zájem čtenářů rostl s každým měsícem zhruba o dvacet procent a dnes si přečte zpravodajství ChannelWorldu více než 500 čtenářů denně a stovky se jich zaregistrovalo k odběru e-mailového zpravodajství.

Váš zájem nás nesmírně těší, protože si velmi dobře uvědomujeme cenu vašeho času. Jsme nadšení, že se nám daří oslovovat také čtenáře na Slovensku, pro které se snažíme obsah alespoň částečně „lokalizovat“ a podílet se tak na mnohostranně výhodné konsolidaci trhu. Nemohu opomenout ani vydání čtyř tištěných speciálů, které přinesly na celkem 176 stranách to nejzajímavější z trendů a produktové nabídky výrobců a distributorů v letošním roce.

ChannelWorld v roce 2010

V náročném roce 2009 jsme tedy obstáli. Vděčíme za to nejen vám čtenářům, ale také výrobcům a distributorům, kteří projekt podpořili bez zbytečného tlaku na obsah a s jasnou vizí nabídnout svým prodejním partnerům něco více než jejich konkurence. I díky nim vám mohu slíbit, že na ChannelWorldu nadále najdete exkluzivní informace zcela zdarma. Jaké jsou ale další plány?

Samozřejmě chceme pokračovat v naplňování cíle celého projektu a zprostředkovávat vám obchodní příležitosti. Koncem tohoto roku jsme spustili pokročilé vyhledávání mezi produktovými novinkami, promoakcemi i partnerskými akcemi a budeme proto usilovat o to, aby se v těchto sekcích po celý rok objevovaly nejzajímavější nabídky z českého a slovenského trhu. Těšit se můžete také na více obsahu ve zpravodajské části webu a nové komentátory. Již v únoru nás čeká vyhlášení IT distributora a IT VAD roku / IT distribútora a IT VAD roka 2009 a také udílení cen EMEA Channel Academy Awards v Monte Carlu.

Úspěšný vyhledávač distributorů, kterému se dostalo ocenění i v rámci celosvětové sítě webů vydavatelství IDG, bychom rádi rozšířili o jednu či dvě nové aplikace zaměřené na zprostředkování kontaktů a realizaci obchodních příležitostí. Také v příštím roce přistanou na vaše stoly minimálně čtyři tištěné speciály a už teď mohu slíbit zajímavé inovace v jejich obsahu.

Dneškem počínaje nahradí naše zpravodajství vánoční a novoroční přání, která proudí k nám do redakce. Můžete je brát jako inspiraci pro vaše kreativní zaměstnance, stejně jako snahu o navození virtuální vánoční atmosféry. Nad standardním obsahem ChannelWorldu se opět sejdeme v příštím roce, přesněji 4. 1. 2010.

Do té doby mi dovolte popřát vám krásné Vánoce, veselý Nový rok a samozřejmě úspěšné obchodování v celém roce 2010 a minimum lednových reklamací!

MMF24

Tomáš Punar

šéfredaktor ChannelWorldu
tomas_punar@idg.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Igor Cejkovský (Synology): ActiveProtect snižuje riziko lidské chyby
Igor Cejkovský (Synology): ActiveProtect snižuje riziko lidské chyby
Američané zakázali používat řešení firmy Kaspersky Labs
Američané zakázali používat řešení firmy Kaspersky Labs
Eset: Útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace
Eset: Útočníci zneužívají ke krádeži dat falešné AI aplikace
GFI Software: Uživatele nejspolehlivěji oklame phishingový e-mail o nezaplacené faktuře
GFI Software: Uživatele nejspolehlivěji oklame phishingový e-mail o nezaplacené faktuře
Heureka: Česká e-commerce zakončila druhé čtvrtletí s 3% růstem
Heureka: Česká e-commerce zakončila druhé čtvrtletí s 3% růstem
Podniková data chráněná a centralizovaná
Podniková data chráněná a centralizovaná