Hlavní navigace

Verbatim: čtyři nové laserové myši

10. 5. 2009
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor:
Verbatim uvedl na trh čtyři nové počítačové myši. Ať už jsou vaši zákazníci doma nebo na cestách, nové myši je příjemně překvapí přesným pohybem, pěkným a ergonomickým provedením, ale také volitelným nastavením.

Autorizovaní distributoři pro ČR: Diskus, eD system Czech, Flexio, IT Trade, Lama Plus, Pískni
Autorizovaní distributoři pro SR: BurningMedia, Diskus SK, eD´ system Slovakia

Model Wireless Laser Notebook Mouse je vhodný především pro notebooky. USB přijímač je šikovně připevněn ke spodku myši, takže jej neztratíte třeba při přenášení. Stejně jako ostatní myšky Verbatim, i tato se vyznačuje třemi stupni citlivosti pohybu (až do hodnoty 1600 dpi) a dále třemi individuálně nastavitelnými tlačítky, takže můžete jedním klikem vykonávat vaše oblíbené nebo často opakované funkce. V závislosti na tom, zda upřednostňujete maximální přesnost pohybu například při úpravě fotografií, anebo naopak svižné manévry při hraní her, si můžete přesně vybrat citlivost kurzoru, která vám nejvíce vyhovuje - k dispozici jsou tři různá nastavení - 800, 1200 a 1600 dpi.

Koncová prodejní cena: 669 Kč

Model Bluetooth Laser Notebook Mouse byl vyvinut zejména pro MacBooky a notebooky a je tudíž ideální pro mobilní použití, čemuž odpovídá i bezdrátová technologie Bluetooth. Spárování bluetooth a PC nebo notebooku je rychlé a jednoduché. Myš je schopná úpravy fotografií s přesností jednoho pixelu, ale hodí se i pro bleskové manévry při hraní her. Bluetooth Laser Notebook Mouse se vyznačuje nastavitelnou citlivostí pohybu, kterou můžete využít k přizpůsobení rychlosti kurzoru.

Koncová prodejní cena: 949 Kč

Wireless Laser Desktop Mouse od Verbatimu je vybavena moderní technologií, která díky laserovému snímači s vysokým rozlišením umožňuje mimořádně přesný pohyb. K této myši patří i dokovací stanice, která slouží jako nabíječka, čímž šetří energii baterií i peníze. Jakmile ji připojíte do USB portu, můžete ji ihned začít používat. Ergonomický design a velmi kvalitní laserový snímač zaručují precizní kontrolu pohybu při práci s jakoukoli aplikací.

Koncová prodejní cena: 599 Kč

CS24

Laser Desktop Mouse se může pyšnit absolutním komfortem a uživatelskou přívětivostí. Neklouzavý povrch umožňuje příjemnou manipulaci s myší, zatímco její tři programovatelná tlačítka mohou jedním klikem vykonávat klíčové funkce. Rolovací kolečko lze zároveň používat i jako klasické tlačítko, přičemž další dvě tlačítka jsou umístěna po straně. Pouhým dotykem si přizpůsobíte rychlost myši Laser Desktop Mouse tak, aby co nejlépe odpovídala vašim potřebám.

Koncová prodejní cena: 579 Kč

Čtěte dále

Vychází ročenka TOP 100 ICT společností v České republice
Vychází ročenka TOP 100 ICT společností v České republice
Marcel Divín (Epson Europe): Kudy se ubírá firemní tisk?
Marcel Divín (Epson Europe): Kudy se ubírá firemní tisk?
Allegro v ČR spouští vlastní výdejní boxy, WE|DO se mění na One by Allegro
Allegro v ČR spouští vlastní výdejní boxy, WE|DO se mění na One by Allegro
Canalys: Globální trh chytrých telefonů nabírá na dynamice, vyrostl o 12 %
Canalys: Globální trh chytrých telefonů nabírá na dynamice, vyrostl o 12 %
Monitory AOC do kanceláře i na doma
Monitory AOC do kanceláře i na doma
Editorial: Vychází nový ChannelWorld
Editorial: Vychází nový ChannelWorld