Hlavní navigace

Virtuální partnerská konference HP Reinvent se zaměřila na inovace a udržitelnost

22. 9. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

 Autor: HP
Akce se soustředí na podporu obchodních příležitostí partnerů od virtuálního prodeje a růstu až po ekonomické modely postavené na předplatném. HP rovněž představilo první partnerské programy zaměřující se na udržitelný dopad, rasovou rovnost či rovnost mezi pohlavími.

Společnost HP na každoroční celosvětové partnerské akci HP Reinvent představila řadu nových nabídek a iniciativ v oblasti udržitelnosti, které si kladou za cíl pomoci partnerům splnit a překonat měnící se očekávání zákazníků.

Mottem letošní akce je heslo „Amplify our Future Together“ (Pojďme společně rozšířit naše budoucí možnosti) a společnost HP na ní připravila program zaměřený na měnící se prostředí v oboru i na transformační trendy, které formují současný svět.

Klíčem k inovacím je porozumění našim zákazníkům – schopnost posouvat technologie na hranici možností a vytvářet nová nápaditá řešení zaměřená na uspokojování potřeb zákazníků v novém normálu,“ uvedl Christoph Schell, chief commercial officer společnosti HP.

Síly formující náš svět a způsob, jakým dnes podnikáme, se dramaticky změnily. Spolu s našimi partnery musíme udat kurz směrem k budoucnosti, v níž pro nás nebudou určující pouhé produkty, které se nám podaří prodat, ale také výsledky, jejichž dosažení umožníme,“ dodal.

Reakce na nové požadavky

Zástupci HP na akci zdůraznili, že firma v reakci na sílící požadavky práce na dálku představili řadu vylepšených počítačových řešení, určených pro nasazení v rychle se měnících pracovních prostředí, která poskytují flexibilitu partnerům i zákazníkům všeho druhu.

V reakci na měnící se dynamiku společnost HP uvedla na trh rovněž nové tiskárny, služby a řešení, optimalizované pro nové způsoby práce, nové způsoby řízení i nové způsoby nákupu.

Tři pilíře pro udržitelný dopad

HP na akci představilo i nový partnerský program, který bude pod názvem Amplify spuštěn 1. 11. 2020. Ten bude stavět na třech udržitelného dopadu, jimiž jsou lidé, planeta a komunita – s důrazem na rasovou a genderovou rovnost.

Program HP Amplify Impact je dle HP prvním programem svého druhu, určený k hodnocení a školení partnerů. Součástí programu jsou nástroje a zdroje, s jejichž pomocí mohou partneři identifikovat potenciální nedostatky svých zamýšlených cílů a získat vodítko k tomu, jak těchto cílů dosáhnout.

Cloud22

Uznání partnerů podle společnosti proběhne formou každoroční certifikace a ocenění. Společnost si stanovila ambiciózní cíl – zapojit do roku 2025 do tohoto dobrovolného programu alespoň 50 procent svých globálních partnerů.

Zdroj: HP

Čtěte dále

Heureka: Česká e-commerce se blíží úrovni loňského roku
Heureka: Česká e-commerce se blíží úrovni loňského roku
Gartner: Globální dodávky PC letos klesnou bezmála o desetinu
Gartner: Globální dodávky PC letos klesnou bezmála o desetinu
Novinky od MMD: Zaměřeno na vášnivé hráče
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Gartner: Globální trh PC v posledním kvartálu klesl, za celý rok ale vyrostl o desetinu
Nový WEBCAST: HPE GreenLake - Vše jako služba
Nový WEBCAST: HPE GreenLake - Vše jako služba
VMware: Vývojáři by měli mít i obchodní dovednosti, podniky na ně v inzerátech zapomínají
VMware: Vývojáři by měli mít i obchodní dovednosti, podniky na ně v inzerátech zapomínají