Hlavní navigace

Vums DataCom distributorem Invea-Tech

26. 2. 2009
Doba čtení: 4 minuty

Sdílet

Vums DataCom, distributor s přidanou hodnotou, se stal certifikovaným partnerem Invea-Tech na nejvyšší úrovni Gold Partner a získal práva na distribuci produktů pro monitorování sítě, IPS a filtrování paketů. Co všechno zahrnuje řešení FlowMon českého výrobce Invea-Tech a jak se stát jeho partnerem?

Invea-Tech chce zákazníky oslovit přes nepřímý prodejní kanálInvea-Tech je česká firma založená v roce 2007. Zaměřuje se na výrobu a vývoj inteligentních síťových řešení pro všechny druhy sítí až do 10 Gb/s. Zákazníkům nabízí kompletní řadu produktů a služeb pro monitorování sítě, síťovou bezpečnost, analýzy síťového provozu a vývoj hardwarově akcelerovaných aplikací.

Vums DataCom (www.datacom.cz) distribuuje řešení FlowMon společnosti Invea-Tech (www.invea.cz), které dle informací v tiskové zprávě „vychází vstříc zákazníkům a společnostem požadujícím zajištění komplexního přehledu o fungování jejich IP sítí z pohledů bezpečnostních, provozních, plánovacích, z pohledů šetření nákladů na správu sítě, dodržování jejich podnikatelských záměrů a dodržování SLA. Řešení je nezávislé na použitých technologiích a výrobcích prvků sítě, a to univerzálně, technicky, provozně, i komerčně. Výkonnost řešení je škálovatelná od 1 Gb/s až do 4 x 10 Gb/s, a více."

Řešení dále umožňuje reportovat vybrané údaje o provozu v síti zainteresovaným organizacím dle vyhlášky 485/2005.

Portfolio produktů FlowMon zahrnuje výkonné autonomní sondy generující statistiky o síťovém provozu, kolektory pro uložení, zobrazení a analýzy těchto statistik a další rozšiřující moduly (dohledy nad sítí a službami, detekce anomálií, inovativní nástroje pro zobrazení síťových statistik, inteligentní reporting, NAT detekce, URL logging a jiné).

Vums DataCom chce při prodeji využít zejména své obchodní zkušenosti v tržním segmentu operátorů, ISP a v podnikových sítích.

 „Úspěchy, kterých Invea-Tech dosáhla s řešením FlowMon, nás ubezpečily o tom, že pro naše zakázky získáme silného partnera, a současně doplníme naše produkty o moderní nezávislé řešení s výtečným vývojovým zázemím. Navíc nám FlowMon zásadním způsobem usnadní návrh komplexních sítí pro naše zákazníky," uvedl v tiskovém oznámení nové distribuce Zdeněk Zapletal, ředitel společnosti Vums DataCom.

Jiří Tobola, obchodní ředitel společnosti Invea-Tech pro ChannelWorld doplnil: „Vums DataCom je v současnosti jediným autorizovaným Gold Partnerem pro Českou republiku s právem distribuce. Mimo tohoto distributora s přidanou hodnotou funguje v ČR několik autorizovaných Invea-Tech partnerů, kteří jsou obsluhování přímo naší společností plnící tak roli výrobce i distributora zároveň. Pro Slovensko je certifikovaný distributor zatím v jednání, nicméně v posledním roce se nám podařilo úspěšně uzavřít několik distribučních partnerů např. v USA, Jižní Koreji, Nizozemí, Bulharsku a dalších zemích."

Invea-Tech má rovněž zájem o nové resellery. „Nabízíme možnost stát se autorizovaným partnerem pro prodej našich produktů a služeb zájemcům z řad resellerů, value added resellerů a systémových integrátorů, kteří mají zájem nabídnout svým zákazníkům moderní řešení FlowMon pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí," potvrdil Jiří Tobola.

Zájemci se mohou přihlásit na adrese info@invea.cz.

Produktovým manažerem značky Invea-Tech ve Vums DataCom je Jan Vorka (Jan.Vorka@datacom.cz).

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

Asus ExpertBook B9: vybavená kancelář pod kilogram
Asus ExpertBook B9: vybavená kancelář pod kilogram
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
Své finance můžete řídit kompletně z mobilního telefonu. Jak na to?
ComSource: Firmy si už s jedním antivirem nevystačí, trendem je sanitizace dat
ComSource: Firmy si už s jedním antivirem nevystačí, trendem je sanitizace dat
David Kolenatý jmenován corporate sales managerem české pobočky Dell Technologies
David Kolenatý jmenován corporate sales managerem české pobočky Dell Technologies
AMD kupuje Nod.ai, posílí možnosti open source softwaru pro umělou inteligenci
AMD kupuje Nod.ai, posílí možnosti open source softwaru pro umělou inteligenci
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?
3D tisk – jaké jsou náklady na 3D tisk?