Hlavní navigace

Vychází zářijový ChannelWorld: IT bezpečnost jako služby, IoT, Wi-Fi a displeje

18. 9. 2018
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Channelworld
Ústředním tématem zářijového vydání časopisu ChannelWorld je poskytování IT bezpečnosti jako služby (MSSP), příležitosti v IoT pro integrátory, bezdrátové sítě podporované silou cloudu a AI a aktuální trendy v monitorech a displejích.

Právě vychází nové vydání ChannelWorldu. Na co se můžete těšit?

Channelworld 4 2018Probrali jsme se zjištěními různých analytických společností a hlavními oznámeními na straně výrobců a sloučili je do hlavních trendů, které se projevují na trzích stolních monitorů, velkoformátových displejů a digital signage.

Do arény IT Gladiátorů se proti sobě postavili Lukáš Krejčů (Sharp) a Milan Krejzlík (Philips), kteří kdysi byli v pozici zákazníka a dodavatele a dnes si do určité míry konkurují.

Na kybernetickou bezpečnost se tentokrát díváme pohledem poskytování spravovaných bezpečnostních služeb pro SMB. Proč v MSSP vidí velký potenciál i Patrick Müller ze společnosti Sophos, se dozvíte v navazujícím rozhovoru.

Význam služeb na českém a slovenském trhu bezpečnosti a zejména její důležitost v agendě digitální transformace podtrhuje analýza od PAC.

Channelworld 4 2018 ObsahU kulatého stolu se zástupci výrobců a distributorů shodli, že outsourcing je v IT bezpečnosti další cesta pro poskytovatele. Dozvíte se, co trh nejvíce ovlivňuje, jaké argumenty aktuálně platí na zákazníky a které technologie prorůstají do středních a menších firem. Řeč přišla i na IoT.

Také proto jsme se v samostatném článku soustředili na potenciál v internetu věcí a na to, jak se připravit na nabídku komplexních řešení a jejich integraci. Jaké trendy se v IoT prosazují v roce 2018 pak nastíní analýza od IDC.

Přibližujeme také, co přinesou nové standardy Wi-Fi, a zda a kdy jim začít věnovat pozornost. Navíc se do správy bezdrátových sítí promítá síla cloudu a umělé inteligence. Usnadňuje to práci administrátorům a otevírá nové argumenty pro prodej.

V marketingových radách vysvětlujeme, proč je obsah zásadní i pro obchodní partnery a jak jej mohou vytvářet i s nedostatkem času a kapacit. V obchodních tipech zjistíte, „proč je dobré v sobě probudit geeka“ a zaměřit se tvrdá čísla. 

V názorové rubrice se dočtete od zástupců předních distributorů, jak hodnotí první pololetí a jaký je jejich obchodní výhled na třetí a čtvrtý kvartál.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás zářijové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

top100

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

$NL$

Čtěte dále

Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává