Hlavní navigace

Vychází zářijový ChannelWorld

21. 9. 2017
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

 Autor: Channelworld
Jak se poslední vlny ransomwaru a blížící se účinnost GDPR podepisují na poptávce po zabezpečení ICT? Jak se s firmami bavit pod tímto tlakem o ochraně dat? Co dělá trh tiskáren a jaké možnosti přináší MPS? Nové vydání Channelworldu je venku.

Bezpečnost, IP dohled, Wi-Fi a tisk – to jsou hlavní témata, kterým se věnuje zářijového vydání časopisu ChannelWorldu.

ChannelWorld 4, září 2017V rozhovoru s CEO eD system Czech Hynkem Tylem rozebíráme rozdělení slovenského zastoupení na volume a VAD část a sjednocení řízení pro česko-slovenský nákup, obchod i marketing. Petr Karásek DNS v rozhovoru přibližuje nový program pro SMB partnery, jimž má pomoci růst do projektového byznysu.

Na analýzu českého a slovenského trhu tiskových zařízení od GfK navazuje představení obchodního modelu poskytovatelů tiskových služeb a výrobců, kteří tento typ partnerů u nás podporují. V IT Gladiátorech pak změřili své „inkoustové“ síly Canon a Epson.

Analýza od PAC ukazuje, kam se ubírá trh kybernetické bezpečnosti, a otevírá obdobné téma kulatého stolu. Ten naznačuje směr k outsourcingu zabezpečení – tedy dalšího byznys modelu pro poskytovatele služeb. V rozhovoru s Václavem Petrželkou ze Symantecu zjišťujeme, jaké má nový country manager plány se zavedeným výrobcem v enterprise segmentu a interview s Martinou Leškovskou Kaspersky Lab pak přibližuje letošní změny v jeho partnerském programu.

Na ICT bezpečnost navazuje ta fyzická, ve které se tentokrát nevěnujeme pouhd výběru vhodných IP kamer, ale také celé řady navazujících zařízení a infrastruktury, bez kterých se dodávka do SMB neobejde.

ChannelWorld 4, září 2017 - obsahOblast Wi-Fi jsme rozebrali z pohledu možností vzdálené správy, kterou nabízejí výrobci technologií určených spíše do malých a středních firem. Dozvíte se, kdo umožňuje správu přes cloud, co to obnáší, a kdo to raději řeší jinak.

V obchodních a marketingových radách se tentokrát věnujeme problematice e-mailingů pod tlakem GDPR a tipům, jak ucpat „díry“ v obchodním trychtýři zákazníků.

Sekce trendů nahlíží pod pokličku reálném byznysu v oblasti internetu věcí, a jeho dalšímu potenciálu.

V NaHLAS TRHU jsme se nemohli nezeptat distributorů, jaké bylo jejich první pololetí a co čekají od toho druhého.

Jak získat ChannelWorld?

Zaujalo vás květnové vydání? Objednat si jej je nyní díky nové on-line trafice snadné. Po vybrání titulu ChannelWorld si můžete zakoupit libovolné číslo pohodlně přímo od vašeho stolu. K dispozici je také elektronicky zde.

top100


Nejste ještě registrování na webu ChannelWorldu? Registrace vám umožní přístup k obsahu a službám pro resellery, mezi které patří pravidelný informační newsletter ChannelWorld News, nebo přístup do vyhledávače distributorů.

Podělte se s námi také o vaše náměty a tipy. Zajímá nás, co byste si chtěli přečíst a jaký máte na ChannelWorld názor. Pište na ChannelWorld@idg.cz.

Čtěte dále

Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Eset: Adware zůstává v Česku úspěšný, cílí také na děti
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
Ve velkém propouští i Accenture, rozloučí se s 19 000 zaměs­tnanci
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
IDC: Globální trh nositelné elektroniky se letos dočká oživení
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
Obrazem: Experti z IT distribuce se sešli na eD Expo v Praze
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
ComSource: Intenzita jednotlivých DDoS útoků na české firmy dál roste
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává
Google končí s Google Glass, sny o AR ještě nevzdává