Hlavní navigace

Výrobce EFG CZ představil nové produkty Aktion a vítá nové partnery

15. 4. 2010
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

EFG CZ, výrobce a dodavatel řešení v oblasti systémové integrace, bezpečnosti, identifikace a komunikace, představil nové produkty z aktuální generace bezkontaktních (RFID) snímačů karet. Jaké jsou jejich přednosti a jak se můžete zapojit do partnerské spolupráce s českým výrobcem?

EFG CZ představuje nové produkty Aktion a láká nové partnery.Novou generaci bezkontaktních (RFID) snímačů karet AXR-100 a AXR-110 představil výrobce EFG CZ na mezinárodní výstavě zabezpečovací techniky ISC WEST v Las Vegas. Novinky jsou nyní k dispozici zákazníkům výrobce i prodejním partnerům.

Snímače jsou určeny pro identifikaci osob v systémech kontroly vstupů, evidence docházky nebo zabezpečení budov. Uživatelé podle výrobce ocení technické parametry, čtecí dosah, jednoduchou instalaci, nastavení více typů výstupních datových formátů a použité materiály. Mezi další přednosti patří malé rozměry a originální design s možností výběru a jednoduché výměny předních krytů v několika barvách.

Zařízení je vyráběno pro frekvence 13,56 MHz (formáty Mifare, Desfire) a 125 KHz (formáty Unique, Q5). K identifikaci osob mohou být použity různé typy identifikačních médií, jako jsou karty, tagy, přívěsky nebo náramky. Úzké provedení umožňuje instalaci snímače na rámy dveří, turnikety případně vjezdové brány a závory. Jednou z hlavních předností je univerzálnost pro použití v různých systémech zabezpečení a technologií budov.

Zapojte se do partnerské sítě EFG CZ

Český výrobce EFG CZ se oblasti fyzické bezpečnosti věnuje dlouhodobě a mimo jiné nabízí právě identifikační systémy na bázi RFID technologií pod vlastní značkou Aktion. Instalace a implementace systému Aktion probíhají prostřednictvím smluvních partnerů, kterých má výrobce v České republice kolem padesáti. Pokud problematika bezpečnosti zajímá i vás, můžete se zapojit do partnerského programu výrobce.

Máme zájem o partnery z řad dodavatelů služeb, kteří jsou schopni realizovat komplexní dodávky včetně následné servisní a uživatelské podpory. V rámci pravidelných školení jsou partneři certifikováni a poskytujeme jim marketingovou, obchodní a technickou podporu,“ shrnula nabídku pro čtenáře ChannelWorldu Kristýna Štenclová, marketingová manažerka EFG CZ.

Nabídka platí také pro partnery na Slovensku, kde výrobce působí prostřednictvím dceřinné společnosti EFG Slovakia.

cyber23

V letošním roce EFG CZ představí další verze zařízení. Snímač karet se zabudovaným senzorem otisku prstu (biometrická identifikace) a multifunkční identifikační terminál s barevným dotykovým displejem.

Výrobce můžete kontaktovat na adrese:
EFG CZ spol. s r o.
Na Jarově 4
130 00 Praha 3
Tel.: 800 146 255, 222 746 301
www.aktion.cz, info@aktion.cz

Byl pro vás článek přínosný?

Čtěte dále

AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu
AT Computers vyhlášeno Lokálním výrobcem počítačů Microsoftu
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu
IDC: Herní PC čekají problémy, herní monitory návrat k růstu
Rozloučení: Díky za krásných deset let
Rozloučení: Díky za krásných deset let
Ness slaví 30 let na českém trhu
Ness slaví 30 let na českém trhu
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
Editorial: Vychází nový ChannelWorld aneb Příležitosti a výzvy v sítích a displejích
ComSource: DDoS útoky na české firmy byly na konci prázdnin na vzestupu
ComSource: DDoS útoky na české firmy byly na konci prázdnin na vzestupu