Hlavní navigace

IDC IT Security Roadshow 2010

Redakce  | 20.2.2010 00:18

Sdílet

Termín a čas konání: 11.3. 2010 (00:00) - 11.3. 2010 (00:00)
Typ akce: konference
Cena: 2 100 CZK + DPH /4 200 CZK + DPH
Pořadatel: IDC
Místo konání: Praha, Andel
Více informací: http://www.idc-czech.cz/?showproduct=1819824

Zprávy o výskytu tisíců druhů škodlivého softwaru, desítek tisíc zákeřných internetových stránek a stovek tisíc nových zombie počítačů jsou na denním pořádku a málokoho překvapují. Ale pokud převedeme tyto hrozby na peníze, potažmo na potenciální výpadky výnosů či ztrátu zákazníků, jednoznačně vyvstanou obchodní dopady této zdánlivě čistě počítačové problematiky.

Letošní IDC IT Security Roadshow s podtitulkem “Boj s důmyslnými hrozbami: bezpečnostní strategie připraveného podniku” přistupuje k počítačové bezpečnosti holisticky, pomáhá ji chápat jako něco, co přispívá k úspěchu firmy než jako nezbytný či dokonce povinný náklad. Nabízí praktické rady pro vývoj efektivních bezpečnostních programů, které reagují na změny v oblasti IT i pracovních přístupů, stejně tak jako na změny právních předpisů.

IDC IT Security Roadshow 2010 je tradiční regionální série odborných konferencí, které nabízí prostor pro sdílení zkušeností, výměnu názorů a diskusi o nejlepších postupech s uznávanými nezávislými odborníky, analytiky, předními dodavateli a uživateli bezpečnostních IT řešení. Postupně navštíví 25 měst středí a východní Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Letos se s vámi přijdou podělit o své jedinečné zkušenosti a vize tito přední světoví odborníci na bezpečnost IT:

  Jeffrey Vavra
  Research Manager, Software
  Jeffrey Vavra pracuje ve společnosti IDC CEMA jako vedoucí výzkumu pro trhy softwaru ve střední a východní Evropě, na Blízkém Východě a v Africe. Řídí výzkum a další aktivity skupiny Software včetně vývoje standardních produktů a poskytování služeb na zakázku. Zároveň má za úkol podporovat rozvoj obchodních aktivit v této oblasti.

  Craig Schiller
  CISO, Portland State University
  Craig Schiller je bezpečnostním ředitelem Portlandské státní univerzity v Oregonu a prezidentem společnosti Hawkeye Security Training. Je autorem knihy Botnets: The Killer Web App, která je první publikací zabývající se fenoménem botnetů.

Pro koho bude konference přínosem?

 • Ředitele a manažery podnikové bezpečnosti, CIO, CTO, CISO
 • Pracovníky zodpovědné za zabezpečení dat a sítí a správce serverových aplikací
 • Správce bezpečnostního SW, systémů pro monitorování elektronické pošty a VPN

Konference je určená především zástupců následujících odvětví:

 • Bankovnictví, finanční služby
 • Doprava, energetika a logistika
 • Telekomunikace
 • Veřejná správa
 • Průmysl
 • Obchod
Redakce  | 20.2.2010 00:18
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.