Hlavní navigace

42Gears: Revoluce v řízení mobilních zařízení pro moderní podniky

LocalDisti s.r.o.  | 17. 6. 2024 12:50

Sdílet

Správa mobilních zařízení od společnosti 42Gears.

Společnost 42Gears nabízí špičkové řešení pro správu mobilních zařízení (MDM) a jednotné řízení koncových bodů (UEM), které umožňuje firmám zabezpečit, monitorovat a spravovat širokou škálu podnikových zařízení. Jejich platforma podporuje různé operační systémy včetně Androidu, iOS, Windows, macOS a Linuxu, což zajišťuje flexibilitu a širokou kompatibilitu.


Hlavním produktem společnosti je SureMDM, cloudové řešení pro centralizovanou správu mobilních zařízení. Tento nástroj umožňuje firmám snadno konfigurovat, aktualizovat a zabezpečovat svá zařízení odkudkoli. Dalšími klíčovými produkty jsou SureLock, který mění zařízení na nástroje s dedikovaným účelem, SureFox, což je bezpečné prostředí pro prohlížení webu, AstroFarm, řešení pro soukromou farmu zařízení určené pro testování a vývoj, a AstroContacts, nástroj pro správu podnikových kontaktů.


42Gears poskytuje své služby v různých odvětvích, včetně logistiky, zdravotnictví, výroby, maloobchodu a vzdělávání. Mezi jejich významné zákazníky patří Lufthansa, Toyota a DHL, což svědčí o vysoké kvalitě a spolehlivosti jejich řešení.
Společnost se může pochlubit více než 18 000 spokojenými zákazníky ve více než 115 zemích světa. Navíc byla uznána jako Android Enterprise Gold Partner a certifikovaný EMM partner společností Samsung Knox, což potvrzuje její vedoucí postavení na trhu.
Jedním z důkazů důležitosti 42Gears je i skutečnost, že jejich technologie pomohla jedné z největších leteckých společností, Lufthansa, optimalizovat a zabezpečit tisíce svých zařízení používaných jak posádkou, tak i personálem na zemi. Díky tomu se zlepšila efektivita provozu a výrazně snížila rizika spojená s nesprávným použitím zařízení.


42Gears se neustále vyvíjí a přizpůsobuje novým trendům a technologiím, čímž zajišťuje, že jejich zákazníci mají vždy k dispozici nejmodernější nástroje pro efektivní správu svých zařízení.

 

Více informací o produktech na www.localdisti.cz nebo emailu info.cz@localdisti.cz.

LocalDisti s.r.o.  | 17. 6. 2024 12:50
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.