Hlavní navigace

Alternetivo podepsalo s Ripley distribuční kontrakt na produktové řady Miller®, Cablematic® a ODM®

Alternetivo  | 25. 6. 2024 9:35

Sdílet

Alternetivo, jako přední distributor v oblasti vláknové optiky, podepsalo s firmou Ripley, která je dnes součástí koncernu Hubbell, distribuční kontrakt na produktové řady Miller®, Cablematic® a ODM® pro Českou republiku a Slovensko.

Alternetivo se stává distributorem vyhlášeného nářadí Miller®, Cablematic® a ODM® pro Českou republiku a Slovensko. Do stálé nabídky tak zařazuje více než 40 typů nástrojů, které jsou již nyní skladem!

Především jde o různé typy kleští a přípravků pro snadnou preparaci kabelů a optických vláken. Technicky dokonale promyšlené nástroje jako stripovací kleště, přípravky pro kabelové pláště, nůžky na trubičky, nůžky na kevlar i unikátně koncipované preparační přípravky tak můžeme našim zákazníkům, kteří instalují optické kabely, zajistit za rozumné ceny a s okamžitou dostupností. Ať potřebujete připravit k instalaci a zakončení jakýkoli optický kabel, vlákno nebo trubičku, Ripley Miller má pro vaši aplikaci vhodný nástroj.

Historie americké firmy Ripley sahá až do třicátých let minulého století. Od počátku se firma specializovala na vybavení, nářadí a technologie pro vybrané aplikace. S nástupem masivního televizního vysílání a telekomunikací pak konvergovala kromě jiného k nářadí na přípravu různých typů kabelů, v pozdější době i optických. K rozšíření portfolia určitě přispěla i akvizice K. Miller Tool Company v devadesátých letech. Většina nástrojů pro přípravu optických kabelů a vláken tak dnes spadá pod tzv. Miller Series.


Produkty Ripley najdete na e-shopu Alternetiva zde.

Pokud nenajdete, co hledáte, obraťte se na tým Alternetiva. Zkušení odborníci vám s výběrem rádi pomůžou.

Alternetivo  | 25. 6. 2024 9:35
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.