Hlavní navigace

Alternetivo se stává druhým distributorem průkopnické technologie Celona v Evropě

Alternetivo  | 13. 6. 2024 18:13

Sdílet

Alternetivo uzavřelo distribuční kontrakt se společností Celona – předním inovátorem v oblasti privátních 5G sítí a stává se tak druhým distributorem Celona v Evropě. Inovativní platforma 5G sítí nahrazuje Wi-Fi a umožňuje jejich správu bez potřeby hlubokých znalostí v oblasti telekomunikací.

5G LAN infrastruktura od společnosti Celona přináší individuální řešení pro širokou škálu aplikací včetně automatizace průmyslových procesů, inteligentních výrobních linek, bezpečného propojení mobilních zařízení, automaticky řízených vozidel a IoT zařízení. Tímto způsobem výrazně přispívá ke zvýšení produktivity a efektivity podnikových operací. Tato technologie rovněž umožňuje prioritizaci důležitých dat a aplikací, což je klíčové pro podnikové procesy vyžadující neustálé a spolehlivé připojení. Privátní 5G sítě se stávají klíčovým prvkem v digitální transformaci podniků. Obrovskou výhodou je bezpečná uzavřená síť, která disponuje vysokou rychlostí a velice nízkou latencí. Nelze opomenout ani výborné pokrytí. V této dynamické éře digitalizace přináší technologie Celona revoluční řešení pro organizace hledající maximalizaci svého výkonu a efektivity.

Revoluční 5G sítě nahrazují Wi-Fi

Celona představuje inovativní platformu, která zjednodušuje implementaci a správu privátních 5G sítí bez potřeby hlubokých znalostí v oblasti telekomunikací. Nasazení a provoz jsou podobné jako u Wi-Fi sítě. Díky unikátní kombinaci softwarových a hardwarových prvků celého řešení zajišťuje Celona bezproblémovou integraci s existujícími podnikovými IT systémy, což umožňuje rychlé a efektivní nasazení privátních 5G sítí s automatickým řízením a optimalizací.

Více informací: https://www.alternetivo.cz/stali-jsme-se-druhym-distributorem-prukopnicke-technologie-celona-v-evrope-_w812.html

Alternetivo  | 13. 6. 2024 18:13
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.