Hlavní navigace

AT Computers znovu spouští živá vysílání ATC zpráv

21. 9. 2020 15:59

Sdílet

Společnost AT Computers spouští pro své resellery další sérii živých vysílání ATC zpráv. První podzimní ATC Zprávy 2 budou již zítra, tj. v úterý 22. 9. v 14:00 hodin.

Vysíláním vás opět provedou Martin Wanke, marketingový ředitel ATC, a Petr Vaněk, místopředseda představenstva ATC. Shrnou novinky ze světa IT, popis současného dění, vývoj trhu, nejdůležitější promoakce a mnohem více.

Těšit se můžete na novinky o produktech a službách od zástupců společností HP, Lenovo, Epson, Acer, Asus a Dell. I tentokrát proběhne také několik anket a soutěží a výherci si z tomboly vyberou své odměny.

 Živé přenosy budou probíhat každé úterý v 14:00 hodin, zhruba až do listopadu 2020 – aktuální odkaz pro přihlášení najdete na www.atcomp.cz.

„Chceme našim resellerům během hodiny vysílání věcně a efektivně shrnout nejzajímavější novinky za daný týden," vysvětluje k živému vysílání Wanke.

Prostor dostanou i vendoři, aby zákazníky informovali o nových produktech, dostupnostech apod. Věříme, že je důležité tyto informace k resellerům dostat alespoň takto online, když dnešní doba osobním setkáním zrovna nepřeje," dodává.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

21. 9. 2020 15:59
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.