Hlavní navigace

ATC oficiálním distributorem XIAOMI

AT Computers a.s.  | 2. 5. 2022 10:36

Sdílet

Stali jsme se oficiálním distributorem mobilních telefonů Xiaomi a Redmi. Navazujeme tak na již probíhající spolupráci se značkou Poco.

Autorizace je platná od začátku května 2022 a vztahuje se na kompletní portfolio telefonů uvedených značek, které společnost Xiaomi Technology Czech s.r.o. na českém trhu nabízí. Cílem této spolupráce je zlepšit českým resellerům dostupnost produktů Xiaomi. Do budoucna předpokládáme další rozšíření spolupráce o sortiment kategorie ECO (AIoT).

„Telefony společnosti Xiaomi představují pro AT Computers zásadní rozšíření portfolia, které je našimi zákazníky velmi žádané. Společně s Xiaomi připravujeme mnoho nových aktivit pro naše nejen telco partnery tak, abychom zajistili maximální prodejní a poprodejní podporu a znalost produktů u našich zákazníků“, uvedl Martin Harazím, náš ředitel nákupu.

Roman Šebek, obchodní ředitel Xiaomi Technology Czech s.r.o., dodal: “Společnost AT Computers jsme vždy vnímali jako stabilního obchodního partnera, který si rozsahem svého působení dokáže získat nové zákazníky a současně udržet stávající. Očekávám, že naše vzájemná spolupráce ještě více upevní postavení značky Xiaomi na českém trhu.”.

Produkty Xiaomi má u nás na starosti produktový manažer Lukáš Šeděnka  (sedenka@atcomp.cz).

Více informací najdete na http://www.atcomp.cz/.

Těšíme se na další spolupráci!

Váš ATC team

AT Computers a.s.  | 2. 5. 2022 10:36
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.