Hlavní navigace

ATC získalo ocenění DELL

AT Computers a.s.  | 1. 6. 2022 11:14

Sdílet

Od společnosti DELL Technologies jsme získali ocenění pro nejlepšího distributora DELL klientských zařízení za rok 2021.

Ocenění za DELL předal David Spruyt, Vice President Channel Sales for Central Eastern Europe, a Pavel Halfar, Channel Sales Manager, a to Aleši Kilnarovi, našemu předsedovi představenstva, a Martinovi Harazímovi, našemu řediteli nákupu, ve čtvrtek 19. května na setkání DELL Partner Awards 2022 v Praze.

Spolupráce ATC a DELL se datuje již od roku 2009 a v nabídce máme kompletní produktové portfolio od počítačů, notebooků a pracovních stanic, přes monitory, klávesnice, webkamery a další příslušenství, až po servery a diskové pole. Zapomenout nesmíme ani na gamingový hardware pod značkou Alienware.

K ocenění se za nás vyjádřil Aleš Kilnar, který jej přebíral: „Jsem z tohoto ocenění velmi nadšen – se značkou DELL spolupracujeme již léta a jsem rád, že každodenní práce celého našeho ATC týmu nezůstala bez odezvy. A hlavní díky patří našim zákazníkům, kteří produkty DELL nakupují právě u nás – děkujeme.“.

„AT Computers patří dlouhá léta mezi naše významné distributory. V loňském roce udělali velký kus práce směrem k našim partnerům, což bylo vidět i na meziročním nárůstu prodejů. Ten byl nejvyšší mezi všemi našimi distributory, a cenu si tedy právem zasloužili. Bylo mi ctí jim toto ocenění předat.“, dodal za DELL Pavel Halfar.

Produkty značky DELL má u nás na starosti tým specialistů, které zastřešuje Petr Fiala, senior product manager (fiala@atcomp.cz), produktoví manažeři Tomáš Jirků (jirku@atcomp.cz) a Jiří Rakušan (rakusan@atcomp.cz) a produktový specialista Štěpán Bulla (bulla@atcomp.cz). K dotazům a poptávkám můžete využít i obecný email dell@atcomp.cz.

Více informací na http://www.atcomp.cz/.

Děkujeme všem za spolupráci!

Váš ATC team

AT Computers a.s.  | 1. 6. 2022 11:14
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.