Hlavní navigace

eD system získal do oficiální distribuce e-čtečky PocketBook

25. 6. 2020 14:53

Sdílet

Ostrava, 25. 6. 2020 – Nabídka předního distributora eD system se rozrostla o značku PocketBook. Do oficiální distribuce pro český a slovenský trh ji společnost získala od 1. 6. 2020.

V e-shopu eD system přibyly novým partnerstvím nejen špičkové elektronické čtečky s e-inkoustovým displejem, ale i ochranné obaly pro tyto produkty. Sortiment značky PocketBook v současné době zahrnuje zařízení s různými úhlopříčkami a různými charakteristikami.

„Jedním z aktuálně nejzajímavějších produktů pro naše zákazníky bude určitě momentální bestseller na Heuréce PocketBook 627 Touch Lux 4. Jde o ultralehké ergonomickém zařízení se zabudovaným nasvícením a možností uložení až 3 tisíc e-knih. Tento model navíc získal jednu z nejprestižnějších cen za design Red Dot Award,“ uvedl produktový manažer Vojtěch Urban, který má značku v eD na starosti.

„PocketBook je hrdý a potěšen zahájením spolupráce s eD system. Jsme si jisti, že díky odbornosti našeho nového partnera bude PocketBook pro všechny vášnivé fanoušky čtení v České republice a na Slovensku ještě dostupnější,“ poznamenal Maxim Zhelezniak, vedoucí rozvoje podnikání ve střední a východní Evropě.

PocketBook je třetí největší světový výrobce prémiových elektronických čteček založených na technologii E Ink („elektronický papír“). Doposud na trh uvedl více než 50 modelů elektronických čteček E Ink a mediálních tabletů. Společnost vznikla v roce 2007, sídlo má ve švýcarském městě Lugano a její produkty se dnes prodávají ve 35 zemích, ve kterých je dohromady 130 servisních středisek. Na českém a slovenském trhu úspěšně působí téměř deset let, za tu dobu získala značka řadu ocenění, například Produkt roku 2019.

 

Více informací o produktech PocketBook poskytne produktový manažer eD:
Vojtěch Urban
+420 724 222 084
vurban@edsystem.cz

 

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz

25. 6. 2020 14:53
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.