Hlavní navigace

Genius klavesnice s Copilotem

100Mega Distribution  | 4. 7. 2024 8:32

Sdílet

Nové klávesnice Genius s tlačítkem Copilot mění pracovní svět

Genius jako jeden z prvních výrobců uvádí na trh klávesnice s unikátním tlačítkem pro přivolání AI asistenta Microsoft Copilot. Tato technologická novinka tak ještě více usnadní práci v dnešním moderním světě.

Umělá inteligence si postupně nachází cestu do celé řady odvětví. O přínosech této technologie vědí také v Microsoftu, kde své AI řešení aplikují do svých produktů. Důležitou roli v produktech Microsoftu hraje především AI asistent s názvem Copilot. Právě ten nyní získává unikátní pozici na nových klávesnicích Genius, díky kterým k jeho vyvolání stačí jedno stisknutí. Odpadne tak jeho spouštění několika kliky myší, a ještě více se tak usnadní a zrychlí práce na počítači.

Microsoft Copilot je AI asistent, který pomáhá s řešením nejen pracovních úkolů lidem napříč světem. Microsoft do něj investoval řadu let vývoje a zaměřil se zejména na jeho plnou integraci s novým operačním systémem Windows 11. Uživatelé tohoto systému si tak budou moci užít plnohodnotnou spolupráci s pokročilou umělou inteligencí. Tohoto trendu si jsou velmi dobře vědomi také ve společnosti Genius, která sama o sobě také patří mezi technologické lídry v oblasti IT. Právě jejich nejnovější klávesnice tak obsahují nové jedinečné tlačítko pro přivolání Copilota.

„Jako distributor Genius dobře víme, že jejich produkty vždy velmi dobře reflektují moderní trendy v IT. Proto jsme nadšení, že právě u nás mohou zákazníci mezi prvními koupit nové klávesnice, které dokážou výrazně změnit pracovní návyky velkého množství lidí.“, říká Daniel Klinecký, produktový manažer společnosti 100Mega Distribution s.r.o.

100Mega Distribution  | 4. 7. 2024 8:32
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.