Hlavní navigace

Holding eD group má nové webové stránky

9. 2. 2021 12:07

Sdílet

Ostrava 10. 2. 2021 – Holding eD group spustil nové prezentační webové stránky. Cílem je přiblížit obchodním partnerům fungování celé skupiny a představit jednotlivé firmy a projekty ve skupině. Web byl spuštěn počátkem roku 2021 a návštěvníci jej najdou na adrese www.ed.cz.

„Ekosystém firem v oblasti IT, obchodu, softwarových řešení, komunikace, e-commerce a technologií.“  Těmito slovy je představen holding eD group na nových informačních webových stránkách, které byly spuštěny začátkem roku 2021.

Na adrese www.ed.cz návštěvníci najdou především informace o fungování celého holdingu, včetně podrobností o jednotlivých firmách ve skupině a aktuálních projektech.

Velká část webových stránek je věnována také představení konkrétních tváří, které za celým holdingem stojí. V čele lze najít například hlavního akcionáře a zakladatele Hynka Tyla, řídícího partnera Martina Štrupla a další členy top managementu.

Návštěvníci se mohou dozvědět více také o firmách patřících do holdingu, mezi které spadá výrobce softwarových řešení Elinkx, VAD distributor IT DNS, specialista na kompletní správu a služby v IT Dileris, IT distributor eD system nebo informační platforma Technology Hub či holding DFMG poskytující služby v rámci digitálního marketingu a komunikace.

„Webové stránky jsme připravovali ve snaze informovat naše obchodní partnery o všech aktivitách, které v holdingu eD group vykonáváme. Zároveň jsme je chtěli seznámit také s konkrétními tvářemi, které za celou skupinou firem stojí, jelikož právě lidé jsou jedním z hlavních pilířů naší skupiny“, vyjádřil se k novým stránkám Šimon Churý, marketingový ředitel eD system, který se na vývoji nového webu se svým týmem podílel. Na stránkách spolupracovali také odborníci na digitální marketing z holdingu DFMG.

Kompletní obsah webových stránek návštěvníci najdou také v anglické verzi na www.ed.cz/en/.

O skupině eD group:

eD group je ekosystém společností působící v oblasti velkoobchodní IT distribuce, vývoji vlastních softwarových řešení a služeb, komunikace, e-commerce a inovačních technologií. Působí na trzích střední Evropy a svým ročním obratem ve výši 15 miliard Kč patří mezi top 100 firem České republiky. Jedním z aktuálních projektů skupiny je například digitální transformace celého prodejního IT řetězce v Česku a na Slovensku, na které skupina pracuje od roku 2019.

Tiskový kontakt eD system a. s.:
Šimon Churý
+420 724 222 045
schury@edsystem.cz

9. 2. 2021 12:07
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.