Hlavní navigace

Joyce ČR: Stali jsme se Gold partnerem společnosti Huawei

JOYCE ČR, s r.o.  | 26. 6. 2024 10:31

Sdílet

Vážení obchodní partneři, rádi bychom se s vámi podělili o skvělou novinku. JOYCE ČR se stala Gold distributorem společnosti Huawei pro produkty IdeaHub a jejich příslušenství!

Toto nové partnerství vnímáme jednak jako ocenění naší dlouhodobé tvrdé a profesionální práce, ale hlavně jako skvělou příležitost přinášet Vám, našim partnerům, další nové kvalitní produkty pro Váš byznys a Vaše zákazníky. Produkty Huawei IdeaHub zajímavým způsobem rozšíří naše portfolio kolaboračních zařízení Yealink o dosud chybějící typy produktů.

Ceník a další podrobnosti o nových produktech můžete očekávat již v nejbližší době. Děkujeme Vám za přízeň a i nadále se Vám budeme snažit přinášet co nejkvalitnější produkty společně s naší obchodní i technickou podporou.

Co je HUAWEI IdeaHub?

HUAWEI IdeaHub je inteligentní velkoplošná obrazovka určená pro kanceláře a scénáře týmové spolupráce. Je nasazován především v konferenčních místnostech, zasedacích místnostech vedoucích pracovníků a otevřených kancelářích - pro podporu podnikové spolupráce a produktivity.

Kompletní přehled produktů z rodiny IdeaHub nalezete zde

????

https://ekit.huawei.com/#/ekitShop/shopList?firstCatalogName=IdeaHub&firstCatalog=10673&countryCode=Global&lang=en

Jsme velmi rádi za tuto příležitost a těšíme se na spolupráci s předním světovým poskytovatelem infrastruktury informačních a komunikačních technologií (ICT) a chytrých zařízení.

Již nyní na nás můžete s důvěrou směrovat poptávky pro český i slovenský trh.

Více informací budeme postupně přidávat, tak nezapomeňte číst naše mailingy a sledovat náš LinkedIn, Facebook a také náš web.

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Jsme tu pro Vás

Váš tým JOYCE

Tomáš Lachman

Janette Březíková

Vít Kaštovský

JOYCE ČR, s r.o.  | 26. 6. 2024 10:31
Redakce nenese zodpovědnost za správnost a platnost uvedeného textu. Obsah vkládají distributoři a výrobci.